0
Košík je prázdný
0

  TP-Link chytrá domácnost

  09.11.2022

  Představujeme na trhu nový chytrý univerzální IoT hub a také vypínač, které patří do jeho řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Jedná se o modely Tapo H100, Tapo S210 a S220, jež ve stejnojmenném portfoliu doplňují ucelenou sérii, která sestává třeba z chytrých žárovek, LED pásků či bezpečnostních kamer.

  hub

  Série Tapo tak získává zcela nové funkce a otevírá se dalším možnostem pro chytré ovládání domácnosti. Hub TP-Link Tapo H100 může sloužit jako jednotící prvek ekosystému Tapo. Můžete k němu připojit až 64 chytrých zařízení, jako jsou různé senzory, chytrá tlačítka.

  S220

  Chytré osvětlení Tapo bylo doposud možné ovládat pouze přes aplikaci Tapo v mobilním telefonu. Pokud se však jedná o hlavní světlo v místnosti, bylo nutné vždy mít mobil po ruce. Teď však přichází řešení v podobě chytrého 2pólového přepínače TP-Link Tapo S220 či jednopólového Tapo S210. Umožňuje jednoduché fyzickéovládání připojených světel, a to kamkoli ho umístíte, nebo i odkudkoliv nadálku přes mobilní aplikaci Tapo.

  TP-Link rozšiřuje svou řadu TAPO o zajímavé produkty, pojďte se s námi podívat kam směřuje tento segment chytré domácnosti.