Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, konektory ST-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory ST-LC.

 

171 Kč  bez DPH

 

207 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tenkostěnná 7/5,5 mm pro použití v HDPE trubkáchTenkostěnná mikrotrubička 7/5,5 mm z HDPE materiálu pro použití v HDPU trubkách. Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo svazků optických vláken. Mikr...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka E2000/APC Single-mode, Duplex, Huber&SuhnerSpojka E2000/APC Single-mode, duplex, Huber&Suhner

 

509 Kč  bez DPH

 

616 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU ze značkových konektorů E2000/APC Huber&Suhner a LC/PC konektorů ACON.

 

1 074 Kč  bez DPH

 

1 300 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 30 m drop kabel, duplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 30 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

1 398 Kč  bez DPH

 

1 692 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail SM 9/125um, konektor LC/PC, délka 2m, Easy Strip 900 umOptický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem LC/PC Easy Strip s vláknem G652.D, snadno zdrhovatelný.

 

63 Kč  bez DPH

 

76 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 2 m, Easy Strip 900 umOptický singlemódový pigtail 9/125um, délka 2 m s konektorem SC/PC Easy Strip s vláknem G652.D, snadno zdrhovatelný.

 

48 Kč  bez DPH

 

58 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 40 m, duplex, E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 40 m, konektory E2000/APC-E2000/APC, vyrobený v EU.

 

2 183 Kč  bez DPH

 

2 641 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 22 m, duplex, E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 22m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

1 560 Kč  bez DPH

 

1 888 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka I rozšířená MATRIX 40/40 mm pro HDPE trubkySpojka I rozšířená MATRIX 40/40 mm pro HDPE trubky

 

1 136 Kč  bez DPH

 

1 375 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barevOptický pigtail OEM SM 9/125um, konektor SC/PC, délka 1 m, SADA 12 barev, sekundární ochrana 900 um.

 

429 Kč  bez DPH

 

519 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozváděč nástěnný vnitřní 12 svárů, 2 vstupy (Omega), 12 výstupů (Drop), plastový s kazetou+hřebínkyVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastový s kazetami pro 12 ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 12 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Omega vstup). Rozváděč má malý prostor pro kabelovou re...

 

303 Kč  bez DPH

 

367 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozváděč nástěnný vnitřní 24 svárů, 2 vstupy (Omega), 24 výstupů (Drop), plastový s kazetou+hřebínkyVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastový s kazetami pro 24 ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 24 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Omega vstup). Rozváděč má malý prostor pro kabelovou re...

 

508 Kč  bez DPH

 

615 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický vnitřní FTTH Drop Box 6 svárů, 6 výstupů (Drop)/3x SC, 2 vstupy (Omega), plastový s organizeremVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastový s organizerem na 6 ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 6 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely/2x SC Ssimplex spojky. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Omega vstup). Rozváděč má malý pr...

 

254 Kč  bez DPH

 

307 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozváděč nástěnný vnitřní 8xSC, 12(24) svárů, 2 vstupy (Omega), 24 výstupů (Drop), plastový s kazetou+hřebínkyVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastovýs čelem pro 8x SC simplex/E2000/LC duplex spojku, s kazetami pro 12(24) ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 24 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Om...

 

349 Kč  bez DPH

 

422 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka optických vláken gelová KeyQuick pro SM/MM vlákna, 250-900um, vizuální kontrolaUniverzální mechanická spojka optických vláken KeyQuick je určena pro rychlé spojování jednovidových i vícevidových optických vláken o průměru 125 mikronů s průměrem primární ochrany 250 - 900 mikronů. Unikátní vlastností spojky je možnést vizuální kotrol...

 

125 Kč  bez DPH

 

151 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125 um, 30 m, duplex, SC/PC-LC/PCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125 um, délka 30 m, konektory SC/PC-LC/PC.

 

849 Kč  bez DPH

 

1 027 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, simplex, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

 

738 Kč  bez DPH

 

893 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.