Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 24 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 24 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

15 Kč  bez DPH

 

19 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 24 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 24 vláknový kabel Multi loose tube pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je centrální prvek FRP a kabel je opatřen HDPE pláš...

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP MLT Micro cable SM 9/125, 48 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 48 vláknový kabel Multi loose tube pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je centrální prvek FRP a kabel je opatřen HDPE pláš...

 

28 Kč  bez DPH

 

34 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický rozbočovač SM 1:2, 50:50%, 1310 - 1550 nm, 3x SC/PC konektorŠirokopásmový optický rozbočovač 1:2 s rozbočovacím poměrem 50:50%. Singlemode 1310 - 1550 nm pro rozbočocání optických tras v systémech GEPON/CAT over fiber. Rozbočovač je zakončen 3 optickými vlákny délky 1 m s konektory SC/PC. <font face=

 

771 Kč  bez DPH

 

933 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

194 Kč  bez DPH

 

235 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 1 m, duplex, SC-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 1 m, konektory SC-LC.

 

176 Kč  bez DPH

 

213 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 2 m, duplex, SC-LCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 2 m, konektory SC-LC.

 

147 Kč  bez DPH

 

178 Kč  s DPH

 
 
 
 
Držák optických svárů 6 pozicDržák optických svárů pro 6 pozic , universální použití do libovolného rozvaděče

 

18 Kč  bez DPH

 

22 Kč  s DPH

 
 
 
 
Venkovní hrncová kabelová spojka pro 48 vláken, montáž na zeď/stožár/uložení do zeměVenkovní hrncová spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou 48 vláken. Spojka je určena k montáži na zeď nebo stožár případně k přímému uložení do země. Spojka má 5 kabelových vstupů pro optické kabely průměru 8 - 20 mm. Spojka...

 

1 099 Kč  bez DPH

 

1 330 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický multimódový duplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 7/4 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 1800mNávin 1800m. Tlustostěnná mikrotrubička 7/4 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 12 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo s...

 

10 410 Kč  bez DPH

 

12 596 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 10/6 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 900mNávin 900m. Tlustostěnná mikrotrubička 10/6 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 24 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo s...

 

7 637 Kč  bez DPH

 

9 241 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 12/8 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 2000mNávin 2000m. Tlustostěnná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů nebo ...

 

17 530 Kč  bez DPH

 

21 211 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná 14/10 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 2000mNávin 2000m. Tlustostěnná mikrotrubička 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 144 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabelů neb...

 

20 500 Kč  bez DPH

 

24 805 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná Flat 4x12/8 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 2000mNávin 2000m. Tlustostěnná mikrotrubička Flat 4x 12/8 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokabe...

 

110 710 Kč  bez DPH

 

133 959 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná Flat 4x 14/10 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 1300mNávin 1300m. Tlustostěnná mikrotrubička Flat 4x 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokab...

 

90 450 Kč  bez DPH

 

109 445 Kč  s DPH

 
 
 
 
Mikrotrubička tlustostěnná Flat 7x 14/10 mm HDPE pro přímé položení do země, návin 1300mNávin 1300m. Tlustostěnná mikrotrubička Flat 7x 14/10 mm z HDPE materiálu pro přímé položení do země (pískového lože). Mikrotrubička pojme mikrokabely/svazky vláken s max. 96 optickými vlákny. Vnitřní povrch je drážkovaný pro snadnější zafukování mikrokab...

 

117 570 Kč  bez DPH

 

142 260 Kč  s DPH

 
 
 
 
Koncovka na ukončení mikrotrubičky 5 mm, bez pojistky proti vytrženíKoncovka na ukončení mikrotrubičky 5 mm bez pojistky proti vytržení (je nutná 1 pojistka/koncovku).

 

25 Kč  bez DPH

 

30 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka mikrotrubiček průhledná 12/10 mm, s pojistkami proti vytrženíSpojka mikrotrubiček průhledná 12/10 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.