Optické pasivní prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické pasivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

127

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

157 Kč  bez DPH

 

190 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

173 Kč  bez DPH

 

209 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

193 Kč  bez DPH

 

234 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10m, duplex, konektory SC/APC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

234 Kč  bez DPH

 

283 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

180 Kč  bez DPH

 

218 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

198 Kč  bez DPH

 

240 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10m, duplex, konektory SC/APC-SC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10m, konektory SC/APC-SC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

237 Kč  bez DPH

 

287 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, duplex, LC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

256 Kč  bez DPH

 

310 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, LC/PC-SC/APCZjímavá cena- Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-SC/APC.

 

182 Kč  bez DPH

 

220 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 140 m drop kabel, simplex, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 140 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

2 474 Kč  bez DPH

 

2 994 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EUOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU.

 

676 Kč  bez DPH

 

818 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord venkovní SM 9/125um, 90 m drop kabel, 4 vláknový, LC/PC-LC/PCVenkovní optický singlemódový 4 vláknový patchcord 9/125um, délka 90 m vyrobený z drop kabelu Samsung o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

 

3 394 Kč  bez DPH

 

4 107 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord OEM SM 9/125um, 2 m, duplex, ST-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory ST-LC/PC, OEM výrobek.

 

199 Kč  bez DPH

 

241 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický box na DIN lištu pro max. 4 simplex SC/E2000/duplex LC spojky, neosazenýOptický rozvaděč/box pro umístnění na DIN lištu šedé barvy s max. 4 simplex SC/E2000/duplex LC spojkami, kovový se šroubovatelným víkem. Box má jeden kabelový vstup a dodává se s jednou kabelovou průchodkou, neosazen spojkami. <font face="Ta

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 221 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord MM 62,5/125um, 5 m, duplex, konektory SC-SCOptický multimódový duplexní patchcord 62,5/125um, délka 5 m, konektory SC-SC.

 

168 Kč  bez DPH

 

203 Kč  s DPH

 
 
 
 
DIN BOX 6 SC Duplex, kovovýOptický box na DIN lištu kovový pro zakončení či provaření až 12 vláken. Čelo 6x SC duplex , vybavený držáky svárů - 2ks 6 sv. , kabelová průchodka PG 2ks, záslapka PG 2ks) rozměr 130x125x35mm

 

547 Kč  bez DPH

 

662 Kč  s DPH

 
 
 
 
Spojka mikrotrubiček průhledná 12/8 mm, s pojistkami proti vytrženíSpojka mikrotrubiček průhledná 12/8 mm komplet i s pojistkami proti vytržení.

 

69 Kč  bez DPH

 

83 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

350

položek

18

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.