Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

117

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Průběžný závěs JHC šikmý pro optické kabely průměru 15 - 20 mm, montáž na stožárPrůběžný závěs JHC šikmý pro uchycení optického kabelu kruhového průřezu o průměru 15 - 20 mm. Kabel je uložen v neoprénovém lůžku ve kterém je kabel fixován pomocí stahovacího šroubu. Závěs je vhodný pro přímé trasy nebo do úhlu maximálně 25°, (v případ...

 

320 Kč  bez DPH

 

387 Kč  s DPH

 
 
 
 
Svazek optických vláken AccuBreeze FX v akrylátové ochraně, SM 9/125, 2 vláknaSvazek optických vláken AccuBreezeFX chráněný akrylátovým materiálem určený k zafukování do mikrotrubiček o průměru 3, 4 nebo 5 mm. Svazek obsahuje 2 barevně odlišená Single módová vlákna 9/125 um uložené v akrylátové dvouvrstvé ochraně - první vrstva je...

 

Kč  bez DPH

 

11 Kč  s DPH

 
 
 
 
Svazek optických vláken AccuBreeze FX v akrylátové ochraně, SM 9/125, 8 vlákenSvazek optických vláken AccuBreezeFX chráněný akrylátovým materiálem určený k zafukování do mikrotrubiček o průměru 3, 4 nebo 5 mm. Svazek obsahuje 8 barevně odlišených Single módových vláken 9/125 um uložené v akrylátové dvouvrstvé ochraně - první vrstv...

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 
 
 
 
Svazek optických vláken AccuBreeze FX v akrylátové ochraně, SM 9/125, 12 vlákenSvazek optických vláken AccuBreezeFX chráněný akrylátovým materiálem určený k zafukování do mikrotrubiček o průměru 3, 4 nebo 5 mm. Svazek obsahuje 8 barevně odlišených Single módových vláken 9/125 um uložené v akrylátové dvouvrstvé ochraně - první vrstv...

 

16 Kč  bez DPH

 

19 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MiDia Breeze SM 9/125, 8 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový kabel pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně, tahové prvky a je opatřen pláštěm s malým odporem proti tření pro snadné zafukování do mikrotrubiček. Kabel má malý průměr 2,...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MiDia Breeze SM 9/125, 4 vlákna pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový kabel pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně, tahové prvky a je opatřen pláštěm s malým odporem proti tření pro snadné zafukování do mikrotrubiček. Kabel má malý průměr 2,...

 

11 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MiDia Breeze SM 9/125, 12 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový kabel do mikrotrubiček. Kabel obsahuje vlákna v primární ochraně, tahové prvky a je opatřen pláštěm s malým odporem proti tření. Kabel má malý průměr 2,6 mm, na krátké vzdálenosti je možné kabel zatahovat/zstrkovat.

 

15 Kč  bez DPH

 

19 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MiDia GX PE SM 9/125, 96 vláken pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 96 vláknový kabel MiDia GX pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna v primární ochraně v mikrotrubičkách po 12 vláknech s gelem, Tahovým prvkem je kevlarová příze a kabel je opatřen HDPE černým pláštěm s...

 

63 Kč  bez DPH

 

76 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva pro optický kabel kruhového průřezu, průměr kabelu 6 - 9 mm, dielektrickáKotva pro optický kabel kruhového průřezu o průměru 6 - 9 mm. Uchycení je dielektrické (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kotvy) a pro max. zatížení 2,5 kN. Tělo kotvy je z černého UV termoplastu se smyčkou z lanka 130 mm. Kotva se uchycuje pomoc...

 

156 Kč  bez DPH

 

189 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel vnitřní 24 vláken SM 9/125 G.657A, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

46 Kč  bez DPH

 

56 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický Riser kabel vnitřní 48 vláken SM 9/125 G.657A, bílý, vnitřní, METRÁŽVnitřní optický Riser kabel pro rychlou realizaci optických rozvodů v budovách. Riser kabel je tvořen pláštěm ve kterém jsou poměrně volně uložéná optická vlákna v sekundární ochraně. Kabel je určen pro vertikální rozvody a odbočky ke koncovým zásůvkám už...

 

96 Kč  bez DPH

 

116 Kč  s DPH

 
 
 
 
Riser Tree odbočný člen pro odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mmRiser Tree odbočný člen pro odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mm

 

58 Kč  bez DPH

 

70 Kč  s DPH

 
 
 
 
Riser Box odbočný člen pro rozpojitelné odbočení max. 6 vláken, určen pro riser kabely průměru max. 15 mmBílý optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

1 469 Kč  bez DPH

 

1 777 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 2 vlákna, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125,4 vlákna, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 8 vláken, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP LFP Tube SM 9/125, 12 vláken, 1,7mm, pro zafukování do mikrotrubičekOptický kabel Z067 vyhovuje především klientům, jen ž požaduji maximum možných vláken (až 12F ) do nízkého průměru mikrotrubiček. Průměr kabelu 1,7 mm spolu s velmi tuhým a kluzným pláštěm (LFP - Low Friction Polymer) zajistí veškeré předpoklady pro snadn...

 

11 Kč  bez DPH

 

13 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 62,5/125um, 90 m, 4 vlákna, 8x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 90 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimalizo...

 

4 355 Kč  bez DPH

 

5 270 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 20 m, 4 vlákna, 2x LC/PC, 2x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 2x konektor LC/PC, a 2x SC/PC délka 20m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je k...

 

1 846 Kč  bez DPH

 

2 234 Kč  s DPH

 
 
 
 
Závěsný ochranný obal s vnitřním průměrem 8,5mm, 7kNKvalitní závěsný obal, nosné FE lanko, protahovací POP motouz v ceně, Al trubka potažená UV stabilním PE.

 

34 Kč  bez DPH

 

42 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

117

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.