Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

47

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Patch cord Datacom FTP Cat 5e, 1 m, šedý, stíněný, 24AWGStíněný FTP patch cord kategorie 5e délky 1 m, šedá barva. Kvalitní kabel s dvojitým stíněním - každý pár je samostatně stíněn aluminiovou fólií a celý kabel (všechny 4 páry) je ještě stíněn opletem.

 

23 Kč  bez DPH

 

28 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínanýPrůmyslový napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný s ochranou proti zkratu na výstupu, přetížení a přepětí. Zdroj je vhodný pro napájení informační a telekomunikační techniky. Zdroj má účinnost vyšší než 85% a velkou předno...

 

2 039 Kč  bez DPH

 

2 468 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptérMikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 

252 Kč  bez DPH

 

307 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-50, 5 GHz, zisk 14 dB, 2x2 kanály, 50°SH-CC 5-50 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 50° vyzařovacím úhlem, ziskem 14dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní s...

 

5 755 Kč  bez DPH

 

6 970 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-70, 5 GHz, zisk 11,5 dB, 2x2 kanály, 70°SH-CC 5 70 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 70° vyzařovacím úhlem, ziskem 11,5dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní...

 

1 979 Kč  bez DPH

 

2 401 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa duální Horn Carirer Class SH-CC-5-80, 5 GHz, zisk 10,4 dB, 2x2 kanály, 80°SH-CC 5 80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 10,4dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní...

 

1 934 Kč  bez DPH

 

2 346 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Imbusový klíč na antény RF elementsimbusový klíč z velmi kvalitní chrom-vanadiové oceli s velikostí 5mm. S nízkým profilem a dlouhou rukojetí umožňuje nástroj dostat se i do těžko dostupných míst. Rozměry: 5x16x200mm

 

39 Kč  bez DPH

 

53 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Sektorová Carrier Class anténa, 5 GHz, 16 dBi, 3x3 MIMO HHV, 75/100°Sektorová dualpolarizační anténa Sector Carrier Class 5-16 od výrobce RF Elements pracující ve frekvenčním pásmu 5 GHz se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 75°-100°. Důležitým prvkem zabudovaným do struktury antény je tzv. Backshield. Backshield je frekve...

 

3 948 Kč  bez DPH

 

4 783 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Sektorová Carrier Class anténa, 5 GHz, 16 dBi, 3x3 MIMO VVH, 75/100°Sektorová dualpolarizační anténa Sector Carrier Class 5-16 od výrobce RF Elements pracující ve frekvenčním pásmu 5 GHz se ziskem 16 dBi a vyzařovacím úhlem 75°-100°. Důležitým prvkem zabudovaným do struktury antény je tzv. Backshield. Backshield je frekve...

 

3 988 Kč  bez DPH

 

4 832 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
NanoBracket® pro NanoBeam M5-19, 5AC-19 a M2-13NanoBracket NanoBeam M5-19, 5AC-19 a M2-13 je praktický držák umožňující jednoduše upevnitz jednotka na stožár nebo zeď.

 

286 Kč  bez DPH

 

352 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
NanoBracket® pro NBE-M5-16NanoBracket® pro NBE-M5-16

 

119 Kč  bez DPH

 

150 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Chytrá žárovka TP-Link LB120 Wi-Fi LED, se stmíváním - 800lm, E27, ekv. 60W nastavení teplotyPřipojte žárovku LB120 do vaší domácí Wi-Fi sítě a můžete ji ihned ovládat odkudkoli pomocí aplikace Kasa. Kasa vám umožňuje řídit vaše osvětlení z vašeho smartphonu nebo tabletu – můžete nastavovat jas, časové rozvrhy a režimy osvětlení a navíc můžete sl...

 

406 Kč  bez DPH

 

491 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK T2600G-28SQ 24x 10/100/1000 SFP port + 4x SFP+ port, Managed JetStreamGigabitový JetStream 28portový switch značky TP-LINK obsahuje 24 portů 10 / 100 / 1000 Mbit / s a 4 gigabitové SFP sloty a 4 10G sloty SFP+. Nabízí dostatečnou šířku pásma, vysoký výkon a stabilitu pro vysokorychlostní přenos dat. Funkce L2 a L2 + pro sta...

 

13 720 Kč  bez DPH

 

16 603 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nmOptický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 223 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Propojovací kabel QSFP+/4x SFP+ Mikrotik 3m , 40 GbpsIdeální řešení na propojení v servrových částech, propojení switchů a předně switche CRS326-24S+2Q+RM. Hlavní vlastnosti: Konektory: QSFP+ to SFP+ Poloměr ohybu: 35mm Provozní teplota: 0-70°C<

 

1 009 Kč  bez DPH

 

1 223 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Optický box, IP44, výkl. management 24 svárů, 24xSC, průběžné vstupy

 

1 204 Kč  bez DPH

 

1 457 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP ac3 LTE6 kit, 5x GbE port, WiFi 2,4 a 5 GHz ACNadstandardní domácí AP s LTE řady 6, připravte své klienty na budoucnost přenosu dat a komfortu. hAP ac3 disponuje novou verzí LTE6 která umí agregovat operátory a dosahovat rychlosti přenosu dat na LTE až na 300Mbps. dále tento domácí AP má v sobě 5GbE ...

 

3 858 Kč  bez DPH

 

4 670 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router TPLINK Archer AX6000 dualband 2,4/5 GHz s až 5.9 GBit/s, wi-fi6Blesková rychlost - dvoupásmová Wi-Fi rychlost AX6000 posílena 1024QAM, prináší úžasnou bezdrátovou rychlost až 5952 Mb/s: 4804 Mb/s (5 GHz) a 1148 Mb/s (2,4 GHz) Ultra konektivita - port WAN 1 × 2,5 Gb/s, porty 8 × Gigabit LAN a 2 × USB 3.0 typu A

 

7 827 Kč  bez DPH

 

9 472 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router TPLINK Archer AX11000 dualband 2,4/5 GHz s až 10 Gb/s, wi-fi6Extrémně rychlá Wi-Fi pro extrémní hry – rychlostní stroj AX11000, který poskytuje 12-streamů Wi-Fi s rychlostí přes 10 Gb/s: 4804 Mb/s (5 GHz pro hraní) + 4804 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2.4 GHz) Herní akcelerátor – Zjistěte a optimalizujte herní tok

 

9 589 Kč  bez DPH

 

11 605 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

47

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.