0
Košík je prázdný
0

    Výprodej

    Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.

    Další podkategorie Výprodej

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    64 produktů
    4 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    19" Plochý stropní rozvaděč hloubky 500 mm je určen pro umístnění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tento rozvaděč umožňuje zabudování patch panelů o výšce max. 3U způsobem běžným v klasických rozva

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -12%

     

    Držák dveřního spínače NWS/TKT

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -12%

     

    Spojka LC/APC Single-mode, duplex.

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    10" Plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm je určen pro umístnění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem. Tetno rozvaděč umožňuje zabudování 10" komponent (police, patch panely) na svislo o výšce až 2U a

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    NanoBracket Universal je praktický plastový držák pro outdoorové jednotky Ubiquiti, OvisLink, TP-Link a další. NanoBracket umožňuje instalaci jednotky na zeď nebo na stožár. Pomocí NanoBracketu je možné nastavit směr a náklon jednotky jakýmkoliv směrem až

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -61%

    Související produkty

     

    Precizně provedený držák antény na stěnu s plotnou a vzpěrou pro montáž větších, těžších antén. Délka vodorovné části držáku je 35 cm, délka svislé části pro montáž antény je 14 cm. Průměr trubky z něhož je držák vyroben je 6 cm. Plotna o rozměrech 30 x 3

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 100Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -77%

     

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem SC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -49%

     

    Multifunkční zásuvka 1x RJ45, 1x RJ11, 1x TV, 1x SAT, 1x R

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -20%

     

    Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -92%

     

    10" Patch panel neosazený , 1U, 10 portů pro keystone

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení antény konektorem MMCX a desky s konektorem MMCX. Oba konektory na pigtailu jsou MMCX Male úhlový, použití v anténách StationBox .

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -74%

     

    Odrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -83%

     

    Nový RouterBoard Mikrotik RB911G-5HPacD s výkonem 1300 mW, procesorem QCA9557-AT4A-R taktovaným na 720 MHz s integrovanou kartou 5 GHz 802.11a/n/ac. Ethernetový port je Gigabitový a ESD ochrana +16 kV je na obou RF portech i Ethernet portu. Deska je be

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    Cloud Router Switch Mikrotik CRS112-8G-4S-IN je nový 12 portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjm

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    Související produkty

     

    TwistPort adaptér je určený pro model Rocket M5 od Ubiquiti Networks slouží k propojení všech TwistPort antén. TwistPort adaptéry jsou vybaveny novým rychlozamykacím systémem od RF elements. Připojení a odpojení Rocket jednotky z/do TwistPort adaptéru je

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -82%

     

    High-density 0,5U nestíněný patch panel CAT5E 24 portů s vyvazovací lištou, černý.

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -36%

     

    Z předního pohledu mírně bouchlý levy horní a spodní roh. 19" nástěnný rozvaděč pro instalaci

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    Prohnutá spodní část a odlámané perforované vrchní plechy, viz foto v galerii. Stojanový rozvaděč 15U hloubky 600 mm šedé barvy v precizním provedení s uzamykatelnými prosklenými dveřmi urče

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    -98%

     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)