Optický kabel MM 50/125, 4 vlákna, venkovní CentralTube, dielektrický

centrální trubička, venkovní průměr 7,5 mm, ochrana skleněným prvkem, plášť UV resistant
 

 

 

Optický kabel MM 50/125, 4 vlákna, venkovní CentralTube, dielektrický
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

OFIBER 

Kód190582
Part No.OC-5-MM-4-OUT-1
Vaše cena bez DPH 21   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 25   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka12 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický multimódový 4 vláknový venkovní kabel s optickými vlákny 50/125 miktonů uložené v centrální trubičce. Kabel s malým průměrem s PE pláštěm je určený pro přímé položení do země, zatažení nebo zafouknutí do HDPE chráničky nebo uložení do kabelových kanálů. Kabel je dielektrický - jako tahový prvek slouží skleněná vlákna která rovněž slouží jako ochrana proti hlodavcům a water-resistant prvek (kabel je vodotěsný).

Hlavní vlastnosti:
Počet vláken: 4
Centrální trubička
Typ vlákna: Multi mode 50/125 mikronů, OM2
Útlum vláken: max. 2,7/0,7 dB/km @850/1310 nm
Primárně určený k instalaci přímo do země
Vodě odolný
Odolný vůči hlodavcům (skleněná příze)
Malý průměr kabelu
Barevné rozlišení vláken pro snažší identifikaci
Velká odolnost v tahu
Plášť odolný vůči UV záření
Osvědčená technologie loose tube pro nejlepší parametry přenosu

Použití:
Přímo k zakopání do země, venkovní použití, zatažení nebo zafouknutí do HDPE chráničky

Konstrukce kabelu:
Typ: Gelový, Central loose tube
Počet vláken: 4
Počet trubiček s vlákny: 1
Vnější plášť: Černý PE, halogen free
Tahové prvky: vodoblokující skelná příze + ochrana proti hlodavcům

Mechanické vlastnosti:
Vnější průměr: 7,5 mm
Hmotnost: 40 kg/km
Minimální poloměr ohybu při skladování: 20x průměr kabelu
Minimální poloměr ohybu při instalaci: 15x průměr kabelu
Maximální tahová síla: 1,75 kN
Crush resistance: 1,5 kN/10 cm

Speciální vlsatnosti:
Ochrana proti hlodavcům: Ano, tahová, skleněná vlákna
Plně vodě odolný: Ano

Pracovní podmínky:
Teplota při provozu a skladování: -20° až +60°C
Teplota při instalaci -5° až +50°C


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.