Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Simplex

 

1 462 Kč  bez DPH

 

1 769 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 80m Simplex

 

1 596 Kč  bez DPH

 

1 931 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 30m SX

 

1 820 Kč  bez DPH

 

2 202 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabel optický, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 50/125, OM3, LSOH, 3mm, Fca, KDPJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

40 Kč  bez DPH

 

48 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m SimplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 15m SX

 

700 Kč  bez DPH

 

847 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 24 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

23 Kč  bez DPH

 

28 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 50m Duplex

 

2 058 Kč  bez DPH

 

2 490 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Zcomax DROP FTTx G.657A SM 9/125, 4 vlákna, METRÁŽ, černé provedeníOptický singlemódový 4 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Samsung DROP FTTx. METRÁŽ. Použitá vlákna G.657A jsou kompatibilní s běžnými low-waterpark vlákny G.652D a umožňují poloměr ohybu až 2,4 cm což umožňuje s kabelem pracovat jako...

 

15 Kč  bez DPH

 

19 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 15 m, 4 vlákna, 4x SC-LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 50/125 um, 4 vlákna, zakončená jen 2 vlákna 4x konektor SC/PC, délka 40 m. Délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou stejné - 1 m. Vlastní venkovní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 7,5 mm...

 

1 436 Kč  bez DPH

 

1 738 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní MM 50/125um, 100 m, 2 vlákna, 2x LC/PC-SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný venkovní optický kabel MM 62,5/125 um, 4 vlákna, 8x konektor SC/PC, délka 100 m. Konektory na obou koncích kabelu jsou řazeny za sebou (délky jednotlivých patchcordových kabelů/vláken jsou odstupňované cca po 5 cm) tak, aby byl minimaliz...

 

3 410 Kč  bez DPH

 

4 126 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní SM 9/125um, 30 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 30 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

 

1 551 Kč  bez DPH

 

1 877 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel venkovní SM 9/125um, 15 m, 4 vlákna, 4x LC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 4 vlákna, zakončené 2 vlákna, 4x konektor LC/PC, délka 15 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou ...

 

1 154 Kč  bez DPH

 

1 396 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universaální SM 9/125um, 40 m, 12 vlákna, 24x SC/PC, vyrobený v EUPředkonektorovaný universální optický kabel SM 9/125 um, 12 vlákna, zakončené 12 vláken, 24x konektor SC/PC, délka 40 m. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarov...

 

8 691 Kč  bez DPH

 

10 516 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel OFS MiDia CT, Central Tube SM 9/125, 12 vláken, do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel OFS MiDia CT s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě určený pro zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 5,5 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým prům...

 

16 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Airblown SM 9/125 um, 4 vlákna G.657A pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový kabel pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna G.657A v primární ochraně, tahový prvek FRP a je opatřen nylonovým pláštěm s malým odporem proti tření pro snadné zafukování do mikrotrubiček. Ka...

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Airblown SM 9/125 um, 12 vláken G.657A pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový kabel pro zafukování do mikrotrubiček. Kabel obsahuje barevně odlišená vlákna G.657A v primární ochraně, centrální tahový prvek FRP a je opatřen nylonovým pláštěm s malým odporem proti tření pro snadné zafukování do mikrot...

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva/držák plastová pro optický kabel Drop FTTx průměru 2 - 6 mm, rozpojitelné očkoKotva/držák/úchytka pro samonosný optický kabel Drop FTTx o průměru 2 - 6 m s plastovým, rozpojitelným okem pro uchycení ke zdi nebo ke sloupu. Kotva je dielektrická (není vodivý kontakt mezi kabelem a úchytem kabelu) a vyznačuje se velkým poloměrem ohybu...

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube SM 9/125, 24 vláken, venkovní, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 24 vláknový venkovní kabel TKF CTC 1,2 kN s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Profesionální dilektrický kabel s malým průměrem, ochranou proti hlodavcům, voděodolný, je určen pro zafukování do...

 

23 Kč  bez DPH

 

28 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel MM 62,5/125, 4 vlákna, venkovní CentralTube, dielektrickýOptický multimódový 4 vláknový venkovní kabel s optickými vlákny 62,5/125 miktonů uložené v centrální trubičce. Kabel s malým průměrem s PE pláštěm je určený pro přímé položení do země, zatažení nebo zafouknutí do HDPE chráničky nebo uložení do kabelových...

 

24 Kč  bez DPH

 

29 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.