Optické kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické kabely:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

187

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Kotva koncová pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovováKovová koncová zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 75 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

253 Kč  bez DPH

 

306 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kotva průběžná pro optický kabel ADSS, závěs do 75 m, průměr kabelu 9 mm, kovováKovová průběžná zaplétací kotva pro optický kabel ADSS kruhového průřezu o průměru 9 mm. Kotva je určena pro závěsy maximální délky 77 m. Tělo kotvy je z hliníkové slitiny. Kotva se uchycuje pomocí držáku na sloupy nebo skoby na zeď.

 

333 Kč  bez DPH

 

403 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, MM 50/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický Multimódový 8 vláknový univerzální kabel 50/125 um s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s...

 

19 Kč  bez DPH

 

23 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka malých kabelových cívek do šířky cívky 32,5 cm, hmotnosti 200 kgUniverzální odvíječka malých kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a ...

 

1 233 Kč  bez DPH

 

1 492 Kč  s DPH

 
 
 
 
Odvíječka větších kabelových cívek do šířky cívky 90 cm, hmotnosti 400 kgUniverzální odvíječka větších kabelových cívek primárně určená pro odmotávání optických, metalických a koaxiálních kabelů. Odvíječku je možné použít i pro jiné produkty dodávané na cívkách (řetízky, lana, trubičky atd.). Omezením je šířka a průměr cívky a...

 

2 653 Kč  bez DPH

 

3 210 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m, DuplexPředkonektorovaný optický kabel DROP 9/125 LC+LC 20m, Duplex

 

1 288 Kč  bez DPH

 

1 558 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, MM 62,5/125, 8 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický Multimódový 8 vláknový univerzální kabel 50/125 um s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s...

 

26 Kč  bez DPH

 

31 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 170 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EU. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou přízí.

 

5 584 Kč  bez DPH

 

6 757 Kč  s DPH

 
 
 
 
Předkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EUPředkonektorovaný optický kabel universální SM 9/125um, 40 m, 4 vlákna, 4x SC/PC vyrobený v EU. Vlastní kabel s centrální gelovou trubičkou má průměr 5,4 mm, PE plášť černé barvy, tahový prvek a ochrana proti hlodavcům je kevlarovou přízí.

 

2 559 Kč  bez DPH

 

3 096 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP A-DQ(ZN)2Y, 12vl., 9/125, PE, Z339, 2,5mmPočet vláken: 12 Typ vlákna: SM, 9/125, OS2 G.657A Plášť: HDPE Prostředí: Venkovní Průměr: 2.5 mm Třída průměru: od 2 do 4mm Konstrukce: CLT Typ instalace: K zafukování Třída reakce na oheň: Fca

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 5x1,5, 48vl., 9/125, PE, 5mm, Z019, MLT, KDPTento optický mikro kabel je určen do venkovního prostředí, především pro zafouknutí do HDPE trubek a trubiček. Optické vlákno je vedené v gelem plněných trubičkách omotaných okolo centrálního tahového prvku. Rozsah provozní teploty -30°C až +70°C. Životn...

 

27 Kč  bez DPH

 

33 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Drop Solarix 08vl. 9/125, 3,7mm, LSOH, EcaOptický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální smě...

 

6 090 Kč  bez DPH

 

7 369 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube FRNC 1,1 kN, SM 9/125, 12 vláken, univerzální, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 12 vláknový univerzální kabel s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Kabel je určen pro venkovní a vnitřní instalace v prostředí, kde je požadováno FRNC. Profesionální dilektrický kabel s malým p...

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Flat Drop FTTx SM 9/125, 12 vláken, METRÁŽ, obdélníkový průřezOptický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel Flat Drop FTTx, METRÁŽ. Kabel má obdélníkový průřez a obsahuje 1 gelovou trubičku s vlákny a 2 dielektrické tahové prvky. Kabel je určen pro samonosnou montáž závěsem, položen...

 

15 Kč  bez DPH

 

18 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 4 vlákna, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 4 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polyamid a bílým potiskem. <fo

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 8 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 8 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem. <

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel KDP Blown Central Tube SM 9/125, 12 vláken, pro zafukování do mikrotrubičekOptický singlemódový 12 vláknový minikabel s centrální trubičkou plněnou gelem zafukování do mikrotrubiček s vnitřním průměrem minimálně 4 mm. Profesionální dielektrický kabel s malým průměrem, pláštěm z černého polypropylenu a bílým potiskem.

 

12 Kč  bez DPH

 

14 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický kabel Central Tube SM 9/125, 24 vláken, venkovní, ochrana proti hlodavcůmOptický singlemódový 24 vláknový venkovní kabel TKF CTC 1,2 kN s centrální trubičkou plněnou gelem určený pro sítě LAN nebo přístupové sítě. Profesionální dilektrický kabel s malým průměrem, ochranou proti hlodavcům, voděodolný, je určen pro zafukování do...

 

23 Kč  bez DPH

 

28 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

110

položek

6

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.