0
Košík je prázdný
0

    SFP/miniGBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    76 produktů
    4 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    618 Kč 

    bez DPH

    748 Kč 

    s DPH

    Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

    618 Kč 

    bez DPH

    748 Kč 

    s DPH

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    171 Kč 

    bez DPH

    207 Kč 

    s DPH

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    187 Kč 

    bez DPH

    226 Kč 

    s DPH

    SFP+ Propojovací kabel Cisco kompatibilní 3m, AOC

    778 Kč 

    bez DPH

    941 Kč 

    s DPH

    Základní optický převodník dvouvláknový s DMI diagnostikou na 20km s vlnovou délkou 1310nm. Tento převodník lze použít při teplotách -20°C +70°C

    171 Kč 

    bez DPH

    207 Kč 

    s DPH

    Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 10km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

    437 Kč 

    bez DPH

    529 Kč 

    s DPH

    Originální propojovací kabel Mikrotik s přenosem až 25Gbps, do šachet SFP28

    547 Kč 

    bez DPH

    661 Kč 

    s DPH

    Gigabitový media konvertor TP-LINK MC 220L pro převod 1000Base-TX na SFP - hlavně pro optické moduly standardu 1000Base-SX/LX/LH. Parametry optické strany jsou dány vlastnostmi SFP modulu. MC220L se využívá tam kde neexistuje samostatný media konvertor s

    656 Kč 

    bez DPH

    793 Kč 

    s DPH

    MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m.

    423 Kč 

    bez DPH

    512 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    616 Kč 

    bez DPH

    745 Kč 

    s DPH

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    SFP Modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 multirychlostní metalický 10/100/1000BaseT Ethernet port s konektorem RJ-45. Délka linky může být až 100 m. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul je kompatibilní s Cisc

    331 Kč 

    bez DPH

    400 Kč 

    s DPH

    Ideální řešení na propojení v servrových částech, propojení switchů a předně switche CRS326-24S+2Q+RM. Hlavní vlastnosti: Konektory: QSFP+ to SFP+ Poloměr ohybu: 35mm Provozní teplota: 0-70°C<

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Propojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

    970 Kč 

    bez DPH

    1 173 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    1 271 Kč 

    bez DPH

    1 537 Kč 

    s DPH

    SFP+ 2-vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 10000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310

    2 819 Kč 

    bez DPH

    3 411 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    279 Kč 

    bez DPH

    338 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    349 Kč 

    bez DPH

    422 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)