0
Košík je prázdný
0

    SFP/miniGBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    76 produktů
    4 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    S-35 / 53LC20D je dvojice SFP modulů, S-35LC20D je 1,25 g Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm / R1550nm, který pracuje až na 20 km a podporuje DDM. S-53LC20D je 1,25 g Single Mode optické SFP transeiver s LC konektorem, T1550nm / R131

    1 383 Kč 

    bez DPH

    1 673 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    555 Kč 

    bez DPH

    671 Kč 

    s DPH

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Ověřena kom

    1 400 Kč 

    bez DPH

    1 693 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

    2 273 Kč 

    bez DPH

    2 750 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    738 Kč 

    bez DPH

    893 Kč 

    s DPH

    S

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    1 848 Kč 

    bez DPH

    2 235 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    2 038 Kč 

    bez DPH

    2 465 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    1 304 Kč 

    bez DPH

    1 578 Kč 

    s DPH

    Optický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.

    1 006 Kč 

    bez DPH

    1 217 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    555 Kč 

    bez DPH

    671 Kč 

    s DPH

    Optický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 1271, 1291, 1311, and 1331nm. Jde o 4 nezávislé kanály QSFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 10km.

    5 123 Kč 

    bez DPH

    6 198 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdále

    1 932 Kč 

    bez DPH

    2 338 Kč 

    s DPH

    S

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti p

    607 Kč 

    bez DPH

    734 Kč 

    s DPH

    Propojovací kabel dvou lokálních prvků pomocí standadu SFP28 který umožňuje přenos dat až do rychlosti 25Gbps.

    946 Kč 

    bez DPH

    1 144 Kč 

    s DPH

    Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslu

    371 Kč 

    bez DPH

    448 Kč 

    s DPH

    Originální propojovací kabel Mikrotik s přenosem až 25Gbps, do šachet SFP28

    752 Kč 

    bez DPH

    909 Kč 

    s DPH

    UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

    560 Kč 

    bez DPH

    677 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Bal

    2 262 Kč 

    bez DPH

    2 736 Kč 

    s DPH

    SFP+ Propojovací kabel Cisco kompatibilní 5m

    508 Kč 

    bez DPH

    614 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    1 750 Kč 

    bez DPH

    2 117 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)