0
Košík je prázdný
0

    SFP/miniGBIC moduly

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    76 produktů
    4 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

    2 344 Kč 

    bez DPH

    2 836 Kč 

    s DPH

    Pár jednovláknových Bidi modulů Mikrotik SFP+ s konektory LC pro použítí do vzdálenosti až 15km. Moduly jsou určené především do do zařízní Mikrotik CRS, CSS s SFP+ šachtami. Hlavní vlastnosti: Konektor

    6 880 Kč 

    bez DPH

    8 324 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 300m, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    667 Kč 

    bez DPH

    807 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    671 Kč 

    bez DPH

    812 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 40km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    5 116 Kč 

    bez DPH

    6 190 Kč 

    s DPH

    Nový MiniGBIC/SFP+ Modul 10 Gbps má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 80km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    13 520 Kč 

    bez DPH

    16 359 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    399 Kč 

    bez DPH

    483 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j

    314 Kč 

    bez DPH

    379 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1270 nm, Power Range 20 dB. Napáj

    4 666 Kč 

    bez DPH

    5 645 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1290 nm, Power Range 20 dB. Napáj

    4 666 Kč 

    bez DPH

    5 645 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

    224 Kč 

    bez DPH

    270 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um, modu

    441 Kč 

    bez DPH

    533 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Multi-mode vlákno 50 nebo 62,5/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 500 m (62,5/125um nebo 50/125 um), mod

    423 Kč 

    bez DPH

    511 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

    610 Kč 

    bez DPH

    737 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    297 Kč 

    bez DPH

    359 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    367 Kč 

    bez DPH

    444 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    334 Kč 

    bez DPH

    404 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    359 Kč 

    bez DPH

    434 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

    417 Kč 

    bez DPH

    505 Kč 

    s DPH

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

    456 Kč 

    bez DPH

    551 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)