Gigabit L2 Managed

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

261

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Router Ubiquiti EdgeRouter X SFP, 5x GLAN, 1x SFP, 5x PoE outEdgeRouter X-SFP (ER-X-SFP) je vhodný všude, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter X-SFP je výkonný router z produktové řady EdgeMAX. Je vybaven 5x Gigabitovými eth...

 

1 701 Kč  bez DPH

 

2 060 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 8x GPON SFP Line, 2x SFP+Novinka od společnosti Ubiquiti, která se rozhodla přijít na trh s řešením pro pasivní optické sítě. Tento terminál je schopen obsloužit až 1024 klientů do max. vzdálenosti 20km. Terminál obsahuje 8 GPON portů + 2 SFP+ porty s 10Gbps uplinkem. Tato jednot...

 

34 610 Kč  bez DPH

 

41 880 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 586 Kč  bez DPH

 

1 921 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG3210, 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed JetStreamSwitch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako pá...

 

2 965 Kč  bez DPH

 

3 589 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-Fiber terminál, 4x GPON SFP Line, 1x SFP+UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový por...

 

21 930 Kč  bez DPH

 

26 537 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Router Ubiquiti EdgeRouter Lite 3x 10/100/1000 port, Layer3, podpora IPv6Malý Gigabitový L3 router Ubiquiti EdgeRouter Lit se 3 LAN porty s extrémní propustností 1 milion pps. Bezventilátorová konstrukce kompaktních rozměrů se samostatným management portem. Plná podpora IPv6, 8021q VLAN, směrovacích protokolů OSPF a BGP, firew...

 

2 385 Kč  bez DPH

 

2 888 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG5428 24x 10/100/1000 port+4x SFP port, Managed, RackmountTL-SG5428 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 24 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takž...

 

8 096 Kč  bez DPH

 

9 798 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Cisco SG300-20 18x 10/100/1000 port + 2x GB Combo SFP/TX portSwitch SRW2016-K9 z produktové řady Cisco 300 je Gigabitový L2 switch pro SMB aplikace. Model SG300-20 disponuje 18 Gigabitovými metalickými Ethernet porty a 2 Gigabitovýmí Combo porty (SFP/RJ-45). Switch je určen k montáži do racku, je managovatelný, po...

 

10 560 Kč  bez DPH

 

12 779 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO 8x 10/100/1000 PoE port+1x 10/100 Management portGigabitový PoE switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE PRO v kovovém provedení s 8 LAN porty a 1 management portem. Switch je schopen poskytovat napětí 24 nebo 48 V na každém datovém portu do výkonu až 18 W. Celkový výkon dodávaný datovými porty může být 150 W. S...

 

4 215 Kč  bez DPH

 

5 102 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch 19" 1U Ubiquiti TOUGHSwitch PoE CARRIER 16x 10/100/1000 PoE port+2x 10/100 Management portRackmount 19" 1U Gigabitový PoE switch Ubiquiti TOUGHSwitch PoE CARRIER se 16 LAN porty jsou 2 nezávislé switche TOUGHSwitch PoE PRO unístněné ve vaně do 19" racku. Každý switch je schopen poskytovat napětí 24 nebo 48 V na každém datovém portu do výkonu a...

 

6 975 Kč  bez DPH

 

8 442 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG2218 JetStream 16x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed19" Rackmount switch s 16 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty 2 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontování ...

 

2 603 Kč  bez DPH

 

3 151 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG3428, 24x 10/100/1000 port+4x SFP port19" Rackmount switch s 24 10/100/1000Base-TX Gigabit Ethernet porty a 4 SFP Gigabit porty pro rozšíření pomocí MiniGBIC modulu (metalickým nebo optickým). Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontován...

 

4 122 Kč  bez DPH

 

4 989 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Switch TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12x GB SFP port + 4x 10/100/1000 RJ-45 port, Managed19" Rackmount switch s 12x Gigabitovými SFP porty a 4x 10/100/1000Base-TX Ethernet porty. Switch je plně managovatelný přes Web rozhraní. Switch je v kovovém provedení s možností zamontování do 19" racku. Switch je vhodný pro střední i velké sítě v závisl...

 

6 876 Kč  bez DPH

 

8 322 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.