Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnDOdrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 

525 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC, 8x GB LAN + 1x SFP + 1x SFP+ port, + serial port, Level6Cloud Core Router MiktoTik CCR1009-7G-1C-1S+ je Mikrotik router s 9 Gigabit porty. Jedinečný router založený na 9 jádrovém procesoru Tilera (TLR4-00980CG-10CE-A3a). Router má 8 metalických Gigabitpových LAN portů +1x SFP port, dotykový LCD displej 1GB pa...

 

9 423 Kč  bez DPH

 

11 404 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB mANTBox 19s Outdoor unit 802.11a/n/ac, Duální anténa 19dBi sektorováRouterBoard Mikrotik mANTBox 19s 1xRJ45 + 1x SFP

 

3 683 Kč  bez DPH

 

4 458 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Patch panel 10/100 STP 1U pasivní PoE injektor 24x portů LAN s napájením/24 portů LANPanel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním tohoto prů...

 

1 273 Kč  bez DPH

 

1 542 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Woobm-USB indoor, konfigurační adaptérMikrotik USB klíčenka, která Vám umožňují bezdrátovou správu sítě. Pomocí této klíčenky kterou propojíte do jakéhokoliv Routerbordu s USB vstupem se dostanete do konfigurace. Následně poté se připojíte skrze bezdrátovou síť do této konfigurace. Díky takto...

 

296 Kč  bez DPH

 

360 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik CRS305-1G-4S+IN, 4x SFP+ port, 1x RJ45Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ...

 

2 841 Kč  bez DPH

 

3 439 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor Ubiquiti Fiber PoE G2, Optika/metalikaUBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat většímu rozsahu teplot (-40 až 60°C).

 

683 Kč  bez DPH

 

826 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, 24x SFP+ port, 2x QSFP portNový CRS switch mikrotik CRS326-24S+2Q+RM diponuje 24SFP+ porty na 10G navíc 2 porty QSFP na přenos až 40G. Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw...

 

9 532 Kč  bez DPH

 

11 536 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel H155/RF240Konektor N Female přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 5,4 mm (H155, RF240). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští.

 

39 Kč  bez DPH

 

47 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.