Výprodej

 

Máte zájem o některý produkt z výprodeje, ale cenu by jste chtěli lepší? Zkuste nás kontaktovat a pokusíme se najít řešení.


 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Spojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubkySpojka T MATRIX 40/40/40 mm pro HDPE trubky

 

1 387 Kč  bez DPH

 

1 678 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 4m RSMA Male/N Male, útlum 3,5 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <3,5 dB/5,8 GHz.

 

224 Kč  bez DPH

 

271 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Krytka Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licnaStíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

 

Kč  bez DPH

 

10 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord MM 50/125um, 2 m, simplex, konektory LC/PC-STOptický multimódový simplexní patchcord 50/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-ST.

 

135 Kč  bez DPH

 

163 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor Ubiquiti Fiber PoE G2, Optika/metalikaUBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat většímu rozsahu teplot (-40 až 60°C).

 

709 Kč  bez DPH

 

858 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotkuVenkovní duální panelová anténa GentleBOX JC-320 5 GHz se ziskem 20 dBi v šedém provedení s case pro montáž bezdrátové jednotky, Routerboardu. Mechanické provedení je identické s anténou JC-323. Umožňuje snadnou realizaci duplexních spojů nebo spojů využí...

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnDOdrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 

525 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínanýPrůmyslový napájecí zdroj na DIN lištu BKE JS-75-240/DIN2 24 V, 75 W, 3 A, spínaný s ochranou proti zkratu na výstupu, přetížení a přepětí. Zdroj je vhodný pro napájení informační a telekomunikační techniky. Zdroj má účinnost vyšší než 85% a velkou předno...

 

1 947 Kč  bez DPH

 

2 357 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj/nabíječ na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínanýPrůmyslový napájecí zdroj/nabíječ Pb akumulátorů na DIN lištu BKE JS-75-138/DIN/CH_ODP 13,8 V, 75 W, 4 A, spínaný s odpojovačem akumulátoru zabraňující jeho hlubokému vybití a poškození. Zdroj má ochranu proti zkratu na výstupu a tepelnou ochranu. Zdroj j...

 

2 143 Kč  bez DPH

 

2 594 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Vodotěsná venkovní krabice MaxBOX Uni200 pro parabol. antény Maxlink + RB411/WISPVenkovní vodotěsná krabice MaxBOX Uni200 určená pro použití s parabolickými anténami Maxlink. Umožňuje zabudování RouterBoardu RB411 nebo Ubiquiti WISP station. Součástí dodávky jsou všechny potřebné šroubky a distanční sloupky. Oproti svým předchůdcům Ma...

 

169 Kč  bez DPH

 

204 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

34

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.