Vyhledávání podle kategorie


 

rozbalit celou strukturu Výprodej    

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

42

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotkuVenkovní duální panelová anténa GentleBOX JC-320 5 GHz se ziskem 20 dBi v šedém provedení s case pro montáž bezdrátové jednotky, Routerboardu. Mechanické provedení je identické s anténou JC-323. Umožňuje snadnou realizaci duplexních spojů nebo spojů využí...

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
#BAZAR#Patch panel 10/100 UTP 1U pasivní PoE injektor 12x portů LAN s napájením/12 portů LANPoužité POE panely, které zbyly po nasazení POE Switchů. Panely nesou známky používání, ale jsou plně funkční. Záruka 6 měsíců.

 

325 Kč  bez DPH

 

393 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
AP/Klient/PtP Ubiquiti PBE-M5-620, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11a/nPowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena a instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko ...

 

4 438 Kč  bez DPH

 

5 376 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
GPON Ubiquiti U-fiber Nano, koncová jednotka SC/APCUFiber Nano je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Je vybavena informačním LED displejem s údaji o aktuální propustnosti a portem SC/APC pro připojení optického vlákna. Dohled a správa nad jednotkami Nano pr...

 

1 666 Kč  bez DPH

 

2 018 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 2m RSMA Male/N Male, útlum 2 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2 dB/5,8 GHz.

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Male k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2,5 dB/5,8 GHz.

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténaJedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SEXANTG s Gigabitovým Ethernet portem, MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s 2x2 MIMO anténami se ziskem 18 dB.

 

2 100 Kč  bez DPH

 

2 543 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj 18 V, 18 W, 1A pro alix deskyNapájecí zdroj 18 V, 24W, 1,3 A pro Wispstation.

 

123 Kč  bez DPH

 

152 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnDOdrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 

525 Kč  bez DPH

 

636 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

14 Kč  bez DPH

 

17 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Sektorová anténa duální Horn SH-TP-5-60, 5 GHz, zisk 13dB, 2x2 kanály, 60°Sektorová duální anténa Horn SH-TP-5-60, 5 GHz s vyzařovacím úhlem 60° a ziskem 13 dBi. Nový druh sektorových antén Horn SH-TP se vyznačuje mešímy bočnímy laloky a tím dává anténě možnost užití tam kde je blízko u sebe více klientů. Antény mají tzv Twistp...

 

1 394 Kč  bez DPH

 

1 693 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pasivní Gigabitový PoE adapter/slučovač 8 porty LAN s napájením/8 porty LAN, BOX AF/ATPanel integrující čtyři gigabitové pasivní POE injektory s napájecím rozsahem 44-57V a max. proudem 550mA/port. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Vstup pro napájení prostředn...

 

1 610 Kč  bez DPH

 

1 948 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Patch cord Datacom FTP Cat 5e, 1 m, šedý, stíněný, 24AWGStíněný FTP patch cord kategorie 5e délky 1 m, šedá barva. Kvalitní kabel s dvojitým stíněním - každý pár je samostatně stíněn aluminiovou fólií a celý kabel (všechny 4 páry) je ještě stíněn opletem.

 

17 Kč  bez DPH

 

20 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Patch panel 10/100 STP 1U pasivní PoE injektor 24x portů LAN s napájením/24 portů LANPanel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v provedení do 19" racku. Profesionální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Přidáním tohoto prů...

 

1 197 Kč  bez DPH

 

1 448 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pigtail MMCX Male/N Female 25 cm, RG178U pro miniPCI karty CM11, SR5, XR5Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem N Male. Konektory MMCX využívají miniPCI karty s vyšším výstupním výkonem CM11, UB-SR5 a UB-XR5 používané jako radiové části z...

 

94 Kč  bez DPH

 

114 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

42

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.