Vyhledávání podle kategorie


 

rozbalit celou strukturu Výprodej    

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

62

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

53

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Duální panelová anténa GentleBOX JC-320-MMCX 5 GHz 20 dB s case pro jednotkuVenkovní duální panelová anténa GentleBOX JC-320 5 GHz se ziskem 20 dBi v šedém provedení s case pro montáž bezdrátové jednotky, Routerboardu. Mechanické provedení je identické s anténou JC-323. Umožňuje snadnou realizaci duplexních spojů nebo spojů využí...

 

1 092 Kč  bez DPH

 

1 327 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Panelová anténa 5 GHz zisk 18 dBi s přepěťovou. ochranou, H10°, V10°, H/V pol.Vynikající směrová panelová venkovní anténa se ziskem 18 dBi v bílém provedení s možnosti mechanického náklonu. Anténa má integrovanou přepěťovou ochranu!! Je vhodná pro klientské jednotky 5 GHz systémů.

 

358 Kč  bez DPH

 

437 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen"Adaptor pro ferrule 1,25 mm pro zdroj viditelného světla VFL "Pen" pro konektory LC.

 

770 Kč  bez DPH

 

932 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
AP/Klient/PtP Ubiquiti PBE-M5-620, outdoor 5 GHz, MIMO 802.11a/nPowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena a instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko ...

 

4 542 Kč  bez DPH

 

5 502 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 2m RSMA Male/N Male, útlum 2 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Female k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2 dB/5,8 GHz.

 

137 Kč  bez DPH

 

166 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Koaxiální kabel Belden RF240 3m RSMA Male/N Male, útlum 2,5 dB/5,8 GHzKabel Belden RF240 pro připojení externí antény s konektorem N Male k bezdrátovým jednotkám pracující v pásmu 2,4 GHz - 5 GHz. Konektor RSMA (reverzní SMA) používá většina Wifi zařízení. Celkový útlum kabelu <2,5 dB/5,8 GHz.

 

165 Kč  bez DPH

 

200 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Mikrotik RouterBoard SEXTANTG-5HPnD Outdoor unit 802.11a/n, RB911G-5HPnD, 2x 18 dB Duální MIMO anténaJedinečná venkovní klientská jednotka MikroTik RB SEXANTG s Gigabitovým Ethernet portem, MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s 2x2 MIMO anténami se ziskem 18 dB.

 

2 127 Kč  bez DPH

 

2 575 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
N Male přímý krimpovací konektor na kabel H1000/RF400/CDF400Konektor N Male přímý krimpovací pro koaxiální kabel s vnějším průměrem 11 mm (H1000/RF400/CDF400). Montáž konektoru pomocí krimpovacích kleští. Konektor má převlečnou matici.

 

50 Kč  bez DPH

 

61 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj 18 V, 18 W, 1A pro alix deskyNapájecí zdroj 18 V, 24W, 1,3 A pro Wispstation.

 

123 Kč  bez DPH

 

152 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj 19 V, 75 W pro RouterBoard RB433/RB433AH/RB800Napájecí zdroj 19 V, 75 W pro řešení založená na RouterBoard deskách a jiných platformách, max. proud 3,95 A. Vhodný pro RouterBoard RB433, RB433AH, RB800, RB600, RB333.

 

454 Kč  bez DPH

 

553 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Napájecí zdroj 24 V, 38 W , 1,6 A , spínaný pro RouterBoard, průměr 5,5/2,1 mmNapájecí zdroj 24 V, 38 W , 1.6A pro RouterBoard

 

233 Kč  bez DPH

 

286 Kč  s DPH

 

3.00  RP

 
 
 
 
Odrušovač jednotky MikroTik SEXTANTG-5HPnDOdrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu...

 

590 Kč  bez DPH

 

715 Kč  s DPH

 

1.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

13 Kč  bez DPH

 

15 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, METRÁŽJedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 2 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

Kč  bez DPH

 

Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3 m, konektory SC/PC-SC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

172 Kč  bez DPH

 

208 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

201 Kč  bez DPH

 

243 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, SC/PC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

203 Kč  bez DPH

 

246 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/APC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

218 Kč  bez DPH

 

264 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, konektory LC/PC-LC/APCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

208 Kč  bez DPH

 

252 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5m, duplex, SC/APC-LC/APCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

210 Kč  bez DPH

 

254 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

53

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.