Mikrotik

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

96

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

223

položek

12

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
RouterBoard Mikrotik RB wAP RBwAPR-2nD&R11e-LTE Outdoor unit 802.11b/g/n, Duální anténa 2dBi všesměrováNová venkovní jednotka Mikrotik wAP je ideálním řešení pro pokrytí zahrad, altánů, pergol atp pro vaše mobilní a přenosné zařízení. WAP je osazen 10/100 portem. Jednotku je možné mít i v černém provedení. Tato jednotka obsahuje i možnost LTE (2G, 3G and 4...

 

2 083 Kč  bez DPH

 

2 522 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik LHG 5 ac Outdoor unit 802.11ac, Duální anténa 2x 27 dBNová venkovní klientská jednotka LHG AC XL je vylepšeným oblíbeným produktem o AC normu. Light Head Grid je lehký, kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena, odolnost proti povětrnostním vlivům díky nové technologii antény jako ...

 

1 791 Kč  bez DPH

 

2 169 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RBLHG-2nD Outdoor unit 802.11b/g/n, Duální anténa 2x 18 dBNová venkovní klientská jednotka LHG tzv. Light Head Grid je lehký, kompaktní zařízení pro bezdrát jeho největší devizou bude nízká cena, odolnost proti povětrnostním vlivům díky nové technologii antény jako mřížky. Tyto jednotky jsou určeny jako PTP spoj...

 

1 154 Kč  bez DPH

 

1 398 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM, 24x SFP, 4x SFP+ portCloud Router Switch Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 switch v RM provedení s 24 SFP porty + 4x SFP+ Combo porty . Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche...

 

6 475 Kč  bez DPH

 

7 837 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB mANTBox 19s Outdoor unit 802.11a/n/ac, Duální anténa 19dBi sektorováRouterBoard Mikrotik mANTBox 19s 1xRJ45 + 1x SFP

 

3 540 Kč  bez DPH

 

4 285 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik S-3553LC20D, Pár obousměrných SFP 1,25G modulů (20km)S-35 / 53LC20D je dvojice SFP modulů, S-35LC20D je 1,25 g Single Mode optický SFP modul s konektorem LC, T1310nm / R1550nm, který pracuje až na 20 km a podporuje DDM. S-53LC20D je 1,25 g Single Mode optické SFP transeiver s LC konektorem, T1550nm / R131

 

1 230 Kč  bez DPH

 

1 490 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik AP/Router hAP mini, 3x ETH port + WiFi 2,4 GHz 802.11b/g/nIndoor přístupový bod/router 2,4 GHz 802.11b/g/n MikroTik MIMO s duální integrovanou anténou.

 

350 Kč  bez DPH

 

425 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Gigabitový PoE injektor Mikrotik GPEN11Gigabitolvý PoE injektor mikrotik GPEN11 Vám umožní nápájet důležité aktivní prvky v panelových rozvodech kde přímo od účastníků dokážete napájet venkovní jednotky. Hlavní vlastnosti: 10/100/1000 Ethern

 

201 Kč  bez DPH

 

245 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Ubiquiti 2m s 10Gbps přenosemUDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 

500 Kč  bez DPH

 

607 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik KNOT, IoT GatewayKNOT je skutečně univerzální zařízení s širokou škálou možností připojení a podporou protokolů či rozhraní. Jedná se o IoT Gateway, která využívá technologií Narrow Band a CAT-M, které jsou vzhledem k velmi nízké měsíční ceně (oproti LTE) a nízké šířce vy...

 

1 757 Kč  bez DPH

 

2 128 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik LtAP LTE6 kit, 802.11b/g/n, Duální anténa 2,5dBi všesměrováLtAP LTE6 kit je kompaktní bezdrátový access point s podporou 4G (LTE) - perfektní zařízení do zarušeného městského prostředí i do osamocených instalací. Obsahuje zabudovaný modem pro mobilní sítě s podporou technologie LTE. Bezdrátové připojení 2.4GHz

 

3 488 Kč  bez DPH

 

4 222 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Mikrotik netPower Lite 7R Outdoor PoE switch, 8x Gigabit port, 7x reversní PoEVenkovní provedení switche netpower lite 7R v sobě kombinuje levné řešení do míst kde nemůžete napájet přímo ze sítě a budete si brát napájení pro tento switch od klientů. Disponuje 8 Gigabitovými porty RJ45 + 2 SFP+ porty PoE in: Passive PoE PoE in

 

2 259 Kč  bez DPH

 

2 735 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Netmetal ac2, venkovní jednotka 2x2 802.11acNetmetal ac2 je venkovní jednotka s IP54 Armovou architekturou procesoru na 32bitech. Disponuje 1G portem RJ45, 1x SFP port a jedním USB portem typu A. Hlavní vlastnosti: - Pásmo 2,4 a 5 GHz - 802.

 

2 961 Kč  bez DPH

 

3 585 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP+ Propojovací kabel Mikrotik 5m kompatibilní s CRS a CCRPropojovací kabel Mikrotik délky 5m SFP/SFP+ plně kompatibilní se zařízeními CRS a CCR od značky Mikrotik. Hlavní vlastnosti: - SFP/SFP+ - Délka: 5m - Latentnost: 10Gb - Specifikace: SFP+

 

878 Kč  bez DPH

 

1 064 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MikroTik CRS309-1G-8S+IN, 8x SFP+ port + 1x RJ45Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ...

 

4 768 Kč  bez DPH

 

5 771 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor Ubiquiti Fiber PoE G2, Optika/metalikaUBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odolat většímu rozsahu teplot (-40 až 60°C).

 

656 Kč  bez DPH

 

794 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Držák Mikrotiku serie hAP, hEX na DIN lištuJednoduché řešení uchycení Mikrotiků serie hAP nebo hEX na DIN lištu. Provedení plast, rychlá instalace bez nutnosti vrtat či narušovat case. Pozor není hEX PoE,

 

160 Kč  bez DPH

 

194 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Gigabitová Ethernetová přepěťová ochrany MikrotikRBGESP je gigabitová přepěťová ochrana ethernet rozhraní chránící síť proti poškození od elektrickým výbojům. Ochrana se instaluje na oba konce kabelového propojení s efektivním uzemněním. Je dodávána ve venkovním pouzdře se zemnícím kabelem. <

 

226 Kč  bez DPH

 

275 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik Powerline PL7400 adaptér, micro USBNový PowerLine adaptér je ideální rozšíření sítě pomocí stávající elektrické. Tento model je především určen pro jednotky s napájením micro USB např. hAP lite (RB941-2nD), hAP lite tower (RB941-2nD-TC), hAP mini (RB931-2nD), mAP (RBmAP2nD) a mAP lite (RBm...

 

502 Kč  bez DPH

 

609 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
RouterBoard Mikrotik RB1100AHx4 4-Core CPU, Level6, 13xGB LAN, microSD slot+ 60GB storagePřepracovaný model RB1100AHx4 se čtyřmi jádry na frekvenci 1400 MHz dokáže zpracovat až 5,5 milionů packetů za sekundu (5x více oproti původnímu modelu a 5-ti násobný nárůst výkonu). Disponuje integrovaným 64 GB SSD diskem, redundantním zdrojem. Kromě dvo...

 

6 249 Kč  bez DPH

 

7 563 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

223

položek

12

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.