QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nm

max 150m
 

 

 

QSFP+ Transceiver, Mikrotik Q+85MP01D, 40 Gbps 850nm
 

 


 
 
 

 Novinka 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

Mikrotik 

Kód170226
Part No.Q+85MP01D
Vaše cena bez DPH 1 080   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 1 082   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 1 309   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Mikrotik.

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický modul QSFP+ určen na přenos až 40Gbps na 850nm. Jde o 4 nezávislé kanály SFP+ kde každý má přenos až 10Gbps. určen na přenos do 150m.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Související dokumenty


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.