Pár SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Cisco compatibile

WDM moduly SFP+ s DMI diagnostic
 

 

 

Pár SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Cisco compatibile

 Speciální nabídka 

 sestava 



 
 
 

 

 

Výrobce

IPMEDIA 

Kód100042
Part No.SFP+WDM Cisco
Vaše cena bez DPH 2 076   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 2 512   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

Sestava Pár SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Cisco compatibile


 

 komponenty Název komponenty Kód komponenty  komponenty Počet
  SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1270, Rx 1330 Cisco compatibile 100038

SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1270 nm. Napájení modulu j

1 ks
  SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1330, Rx 1270, Cisco compatibile 100040

SFP+ 1vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Single-mode vlákno s konektory LC. Délka linky může být maximálně 10km, modul využívá vlnové délky 1330nm. Napájení modulu je

1 ks

 
 
 

  •  
 

 

 

Související produkty


 

Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ

 

5 123 Kč  bez DPH

 

6 201 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch Mikrotik CRS328-4C-20S-4S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 switch v RM provedení s 24 SFP porty + 4x SFP+ Combo porty . Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche

 

6 957 Kč  bez DPH

 

8 420 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch MikroTik CRS305-1G-4S+IN. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do menších instalací, případ

 

2 841 Kč  bez DPH

 

3 439 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch Mikrotik CRS328-24P-4S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 switch v RM provedení se 4 Gigabitovým SFP porty. 24x PoE out s podporou standardu 802.3af/at o celkové výkonu 450W kde je každých 8 portů rozloženo na 150W. Zařízení s Router

 

6 771 Kč  bez DPH

 

8 195 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch MiktoTik CRS326-24G-2S+RM je nový 24 portový Gigabitový L3 Smart switch se 2 SFP+ porty v 19" Rackmount provedení výšky 1U. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche

 

3 748 Kč  bez DPH

 

4 537 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch MikroTik CRS317-1G-16S+RM + 1x Gigabit Ethernet. Zařízení s RouterOS Level6 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Switch je vhodný do me

 

7 523 Kč  bez DPH

 

9 105 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Smart Switch MikroTik CSS326-24G-2S+RM. Tento switch disponuje 24 GB Lan porty + 2 SFP+ šachtami kde lze použít samozřejmě i klasické SFP. Zařízení pracuje se Switch OS. Switch je vhodný do menších instalací, případně jako gateway. Switch je dodáván

 

2 669 Kč  bez DPH

 

3 231 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch MikroTik CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x combo port Gigabit Ethernet/SFP. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použít ho standardně pro routovací účely. Swi

 

1 106 Kč  bez DPH

 

1 340 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN je nový 10 SFP portový Gigabitový L3 Smart switch v desktop provedení s 1 10Gigabitovým SFP+ portem. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze s

 

4 125 Kč  bez DPH

 

4 993 Kč  s DPH
 





 
 
 
Nový CRS switch mikrotik CRS312-4C+8XG-RM diponuje osmi plně 10G RJ45 porty + 4 combo porty RJ45 nebo SFP+, Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw

 

11 300 Kč  bez DPH

 

13 675 Kč  s DPH
 





 
 
 
Nový CRS switch mikrotik CRS326-24S+2Q+RM diponuje 24SFP+ porty na 10G navíc 2 porty QSFP na přenos až 40G. Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw

 

7 999 Kč  bez DPH

 

9 681 Kč  s DPH
 





 
 
 
Nový CRS switch mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM je vysoce výkonný switch který obslouží ve switchi 336Gbps. Tento switch disponuje 48 gigabitovými porty RJ45, 4x 10G porty SFP+ a dvěmi porty QSFP na 40Gbps přenos. K tomu konzolový port RJ45. Tento switch nav

 

9 410 Kč  bez DPH

 

11 388 Kč  s DPH
 





 
 
 
Cloud Router Switch MiktoTik CRS326-24G-2S+IN je 24 portový Gigabitový L3 Smart switch se 2 SFP+ porty v desktopovém provedení. Zařízení s RouterOS Level5 má specifická nasatevní switche v samostatném switch menu, každý port lze ze switche vyjmout a použí

 

3 667 Kč  bez DPH

 

4 439 Kč  s DPH
 





 
 
 
Venkovní plně gigabitový PoE switch mikrotik netPower 16P, disponuje 16 porty PoE out s normou 802.3 at/af. + 2 plně 10 gigabitové porty SFP+

 

5 258 Kč  bez DPH

 

6 364 Kč  s DPH
 





 
 
 
Mikrotik přichází na trh se specifickým zařízením, jedná se o venkovní 18 portový switch který umožňuje tzv reversní PoE. Z čehož vyplívá že můžete z ostatních zařízení čerpat energii pro tuto jednotku a následně i skrze port č. 15 poslat například na zař

 

2 533 Kč  bez DPH

 

3 067 Kč  s DPH
 





 
 
 
Switch Mikrotik, který disponuje 48GbE porty s možností PoE out na všech 48 portech. Switch CRS má v sobě funkci dual boot kde máte možnost zvolit rOS nebo SwitchOS. <BR><BR><b><font face="Tahoma"> PoE vlastnosti:</font></b><BR> PoE-out: IEEE 802.3a

 

16 990 Kč  bez DPH

 

20 560 Kč  s DPH
 





 
 
 



 
 
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Kompletní pár SFP+ modulů s DMI diagnostikou. Cisco kompatibilní. kompatibilita i se zařízením jiných značek krom HP. Konektory LC na vzdálenost cca 10km plně odzkoušeny i na delší vzdálenost kde fungování je bez problémů, avšak výrobcem doporučená vzdálenost je do 10km.
Jedná se o naši značku SFP+ převodníků, kterou jsme dlouho před tím nežli byla uvedena na trh testovali v náročných podmínkách.  


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 



 
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.