GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC


 

 

 

GPON Ubiquiti UF-WiFi, koncová jednotka s Wifi, SC/APC
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Ubiquiti Networks 

Kód156711
Part No.UF-WiFi
Vaše cena bez DPH 1 794   
Recyklační poplatek 1.50; DPH: 21% (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)   
Vaše cena s RP* 1 796   
DPH 21%
Vaše cena s DPH 2 173   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru*, čtyřmi Gbit ethernety a 300Mbps WiFi rozhraním. *Funkce routeru bude podporována v budoucí verzi firmware.
Napájení
Napájí se prostřednictvím pasivního PoE nebo adaptérem s DC konektorem s napětím 24V. Maximální spotřeba zařízení je 7W.
UBNT UF-WiFi
Kompatibilita třetích stran
K jednomu portu GPON lze připojit až 128 zařízení WiFi UFiber a to až na vzdálenost 20km. UFiber WiFi lze použít jak s UFiber OLT od UBNT, tak i s OLT zařízeními třetích stran.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Tomáš Altmann, +420 246 030 713, tomas.altmann@ipmedia.cz




 
 
 

Stránky o produktu:

https://fiber.ubnt.com/


 

Technické parametry:


 

Název Hodnota
10/100/1000 Ethernet ports (počet):  4
Architektura:  MIPSBE
Napájení:  DC jack 12-28 V, Passive PoE 18-26V
Operační systém:  airOS
Provedení:  Desktop
WiFi standardy:  802.11b/g/n


 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?


 

 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Zaslat informaci o produktu známému


 

Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Dotaz k tomuto produktu


 

Váš e-mail
Dotaz
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.