0
Košík je prázdný
0

    Status

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    Status: Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

    64 produktů
    4 stránky

    Položek na stránku:

     
     

    Stíněný konektor Tyco/AMP RJ-45 8p8c na STP/FTP kabel Cat6a, licna, vhodný do přenosové rychlosti 1000 Mbps, pro stíněné kabely průměru 5 - 6 mm.

    8 Kč 

    bez DPH

    10 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    189 Kč 

    bez DPH

    229 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    218 Kč 

    bez DPH

    264 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výrobcem opraveno v rámci RMA. Bez příslušenství.

    1 150 Kč 

    bez DPH

    1 391 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výrobcem opraveno v rámci RMA. Bez příslušenství.

    1 277 Kč 

    bez DPH

    1 545 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výrobcem opraveno v rámci RMA. Bez příslušenství.

    397 Kč 

    bez DPH

    480 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    -7%

    Výrobcem opraveno v rámci RMA. Bez příslušenství.

    929 Kč 

    bez DPH

    1 123 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Výrobcem opraveno v rámci RMA. Kompletní balení.

    1 966 Kč 

    bez DPH

    2 378 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Použité zboží vrácené zákazníkem.

    384 Kč 

    bez DPH

    464 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Použité zboží vrácené zákazníkem. Jedna část viditelně poškrábaná.

    693 Kč 

    bez DPH

    839 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Rozbalené zboží vrácené zákazníkem, kompletní balení.

    4 705 Kč 

    bez DPH

    5 692 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Komisní prodej, použité, ale plně funkční zboží. Záruční doba 1 měsíc. Včetně zdroje, bez obalu. RouterBoard Mikrotik RB941-2nD je indoor přístupový bod/router pro pásmo 2,4 GHz standardu 80

    228 Kč 

    bez DPH

    275 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    205 Kč 

    bez DPH

    248 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Pigtail délky 20 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení miniPCI karty s konektorem MMCX a antény (nebo svodu) s konektorem U.FL.

    51 Kč 

    bez DPH

    62 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Pigtail délky 25 cm z koaxiálního kabelu RG178U pro propojení antény konektorem MMCX a desky s konektorem MMCX. Oba konektory na pigtailu jsou MMCX Male úhlový, použití v anténách StationBox .

    70 Kč 

    bez DPH

    85 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Odrušovač pro SEXTANTG-5HPnD snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí oblasti. Odrušovač spolu se zadním krytem nezvyšuje zisk antény, avšak výrazně snižuje nežádoucí rušení a díky tomu zvyšu

    351 Kč 

    bez DPH

    425 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    TwistPort adaptér je určený pro model Rocket M5 od Ubiquiti Networks slouží k propojení všech TwistPort antén. TwistPort adaptéry jsou vybaveny novým rychlozamykacím systémem od RF elements. Připojení a odpojení Rocket jednotky z/do TwistPort adaptéru je

    1 074 Kč 

    bez DPH

    1 300 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    Všesměrová duální anténa s MMCX konektorem vhodná na spojení s routerboardy řady 911, 912, 711 které následně využijete spolu se StationBox InSpot při tvorbě hotspotů uvnitř budov. Anténa pracuje v pásmu 2,4GHz se ziskem 2dBi a v pásmu 5GHz se ziskem 3dBi

    99 Kč 

    bez DPH

    120 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    SH-CC 5 70 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 70° vyzařovacím úhlem, ziskem 11,5dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní

    1 984 Kč 

    bez DPH

    2 401 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    SH-CC 5 80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 10,4dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní

    2 182 Kč 

    bez DPH

    2 640 Kč 

    s DPH

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)