Status: Speciální nabídka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Speciální nabídka 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Upgrade Kit JJ 5 GHz, zisk 23,5 dB , MIMO ready N-Female, JRC-24/EX na JRC-24/EX MIMOSada k přestavbě jednopolarizační antény na dvoupolarizační formou výměny ozařovače. Tato verze s ozařovačem osazeným konektory N. Vhodné pro: JRC-24, JRC-24EX. - přestavba jednopolarizačních antén JRC-24 a JRC-24 EXTREM na dvoupolarizační - přestavbou

 

743 Kč  bez DPH

 

905 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Upgrade Kit JJ 5 GHz, zisk 23,5 dB , MIMO ready RSMA, JRC-24/EX na JRC-24/EX MIMOSada k přestavbě jednopolarizační antény na dvoupolarizační formou výměny ozařovače. Tato verze s ozařovačem osazeným konektory RSMA. Vhodné pro: JRC-24, JRC-24EX. - přestavba jednopolarizačních antén JRC-24 a JRC-24 EXTREM na dvoupolarizační - přestavb

 

743 Kč  bez DPH

 

905 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Optický rozváděč nástěnný vnitřní 8xSC, 12(24) svárů, 2 vstupy (Omega), 24 výstupů (Drop), plastový s kazetou+hřebínkyVnitřní optický nástěnný box (rozvaděč) plastovýs čelem pro 8x SC simplex/E2000/LC duplex spojku, s kazetami pro 12(24) ochran svárů, 2 kabelovými vstupy a 24 kabelovými výstupy pro optické Drop kabely. Rozváděč umožňuje instalaci na nepřerušený kabel (Om...

 

349 Kč  bez DPH

 

422 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Pár SFP BiDi převodníků WDM 1,25Gbps, Cisco compatibile, SM, LC na 2kmMiniGBIC/SFP WDM Gigabit 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE - vynikající cena!!!

 

793 Kč  bez DPH

 

960 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
2 pack - Kabel Datacom UTP CAT5e, drát, nestíněný, box 305m, šedý, značená metrážDuoPack - kvalitního nestíněného kabelu UTP Cat5e Výborná cena/výkon! Nejprodávanější kabel.

 

3 055 Kč  bez DPH

 

3 697 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Akumulátor Profi ACCU Plus 12 V/7,2 AhAkumulátor Profi ACCU Plus 12 V/7,2 Ah je vhodný jako zálohovací baterie pro EZS, UPS, telefonní ústředny, nouzová svítidla atd.

 

348 Kč  bez DPH

 

427 Kč  s DPH

 

5.00  RP

 
 
 
 
Radiový spoj Siklu EtherHaul EH-1200TX 700 Mbps TDD, 71-76 GHz, 30 cm parabola, délka spoje max. 2,5 kmNovinka spoje EH1200TX spoje o kapacitě 700Mbps, s možností rozšíření na 1Gbps pracující ve volném pásmu 71-76 GHz. Sada spoje obsahuje 2x radiovou jednotku s anténou 30 cm.

 

77 142 Kč  bez DPH

 

93 354 Kč  s DPH

 

10.00  RP

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory SC/PC-SC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory SC/PC-SC/PC.

 

132 Kč  bez DPH

 

160 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Zásuvka Cat 5e UTP 1x RJ-45 na omítku, nestíněná, NarážecíZásuvka na omítku jednoportová pro kabeláž Cat 5e nestíněná s jedním konektorem RJ-45 v bílé barvě. Zásuvka je určena k instalaci na zeď v místech s malou hustotou portů. Zásuvka se montuje pomocí šroubku nebo lepící pásky, Zaklapávací kryt obsahuje popis...

 

27 Kč  bez DPH

 

33 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 8 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

10 920 Kč  bez DPH

 

13 213 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 4 vlákna, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

7 420 Kč  bez DPH

 

8 978 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 mKvalitní český výrobce optických kabelů KDP - Jedinečný optický kabel FTTx Drop G.657A SM 9/125, 12 vláken, venkovní/vnitřní, cívka 1000 m, poloměr ohybu 1,5-3 cm

 

12 740 Kč  bez DPH

 

15 415 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
19" Plochý nástěnný rozvaděč 2U svisle, hloubka 140 mm, výška 500 mm, šířka 530 mm, šedý19" Plochý nástěnný rozvaděč hloubky 140 mm je určen pro umístnění síťových komponent a zakončení optických i metalických kabelů v místech s malým prostorem.

 

2 327 Kč  bez DPH

 

2 816 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

33

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.