0
Košík je prázdný
0

    OEM SFP+ WDM Transceiver 10 Gbps, SM, LC, 10 km, Tx 1330, Rx 1270, Cisco compatibile

    WDM SFP+ LC 10km

    Speciální nabídka

    Výrobce
    IPMEDIA
    Kód

    100049

    Part No.

    IPM32X-3LED-10

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    699 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    846 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Jednovláknový optický transciver SFP+ s DMI diagnostikou. Možnost použití při teplotách -20°C + 70°C

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1330
      Vzdálenost (km) 10

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Single mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 1 vlákno
      Vlnová délka (nm) 1330
      Vzdálenost (km) 10