0
Košík je prázdný
0

    SFP+ Transceiver 10 Gbps, Cisco, MM, LC, 300m, Tx 850 nm, Cisco compatibile

    SFP+ 10 Gbps,MM,2xLC, 300m, DMI, 850 nm
     
    Výrobce
    IPMEDIA
    Kód

    100025

    Part No.

    GPP-85192-SRC

    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    667 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    807 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      SFP+ 2-vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP+ portem. Modul má 1 optický 10GBase-LX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 300m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Modul vyhovuje RoHS. Modul je kompatibilní s Cisco zařízeními.

      Hlavní vlastnosti:
      - SFP+ Modul
      - 1x 10GBase-LX optický port s podporou full duplexního módu
      - Délka trasy: 300m
      - Multi-mode vlákno 50/125 µm a 62,5/125 µm
      - Vlnová délka: 850 nm
      - 10GBASE-SR at 10.3125Gbps 10GBASE-SW at 9.953Gbps
      - Rozsah pracovních teplot: 0 až 70°C
      - Transmiter power: -3 až -9 dBm
      - Reciever sensitivity: -23 dBm
      - Power Budget: 13 dB
      - Reciever overload: 0 dBm
      - Vysílač: FP laser
      - Spektrální šířka: 4 nm
      - Detektor: PIN dioda

      Porty:
      1x 10GBase-LX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)

      Podporované standardy:
      Optical interface compliant to IEEE 802.3ae

      Napájení:
      3,3 V Interní z SFP+ portu

      Technické parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 850

      Produkt manažer:

      Tomáš Altmann,  +420 246 030 713,  tomas.altmann@ipmedia.cz

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      Transceivery

      Druh vlákna Multi mode
      Kompatibilita Cisco
      Konektor (Druh) LC
      Přenosová rychlost 10Gbps
      Typ přenosu 2 vlákna
      Vlnová délka (nm) 850