0
Košík je prázdný
0

    Switche

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    198 produktů
    10 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Nový CRS switch mikrotik CRS326-24S+2Q+RM diponuje 24SFP+ porty na 10G navíc 2 porty QSFP na přenos až 40G. Jako veškeré routerswitche od mikrotiku využívá duální boot, kde záleží pouze na Vás zda-li zvolíte rOS s licencí lvl 5 nebo Vám bude postačovat sw

    Cena na dotaz
     
     

    - 5x 10/100Mb/1000 Mb/s s RJ45 porty - S vybavením 4 podporovanými porty PoE přenáší data a napájení přes jediný kabel - Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af/at - QoS 802.1p/DSCP umožňují plynulý přenos citlivý na latenci - Podporuje napájení Po

    Cena na dotaz
     
     

    Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Single Mode/ SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C

    Cena na dotaz
     
     

    PoE s rozpočtem napájení 120 W: 8 portů PoE+ vyhovujících standardu 802.3at/af s celkovým napájecím výkonem 120 W.   Plně gigabitové porty: 8 gigabitových portů PoE+ a 8 gigabitových portů bez

    Cena na dotaz
     
     

    Switch ADEX je vybaven 8 gigabitovými porty a unikátní funkcí variable PoE. Díky této funkci je možné plynule za chodu switche přepínat nastavení PoE portů podle potřeby z PoE out na PoE in a obráceně. Díky tomu získáváte maximální variabilitu použití v m

    Cena na dotaz
     
     

    5portový gigabitový Smart switch Omada s 1 vstupním gigabitovým portem PoE++ a 4 výstupními porty PoE+ SG2005P-PD

    Cena na dotaz

    Novinka

     

    17ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 16 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 135 W) + 1xCombo RJ45/SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount 19", velikost switche 13". Ochrana proti přepětí 6 kV.

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEF1106P-4-63W je 6ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a port 5 a 6 jsou Uplink. Ochrana proti přepětí 6 kV. QoS, Extend mode až na 250m. K

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEF1110P-8-63W je 10ti portový PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 63 W) + 2 porty pro Uplink. Ochrana proti přepětí 6 kV. QoS, VLAN a Extend mode až na 250m. Kovový obal.

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1109P-8-102W je 9ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 8 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 102 W) a devátý port Uplink. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Ochrana proti přepětí 6kV

    Cena na dotaz
     
     

    26ti portový PoE switch s napájením PoE af/at a SFP. 24 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/at (celkem 225 W) + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 13". Ochrana proti přepětí 6 kV. Podpora VLAN.

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG5310P-8-150W je 10ti portový Gigabitový PoE switch s PoE af/at. 8x 10/100/1000 Mb/s PoE 802.3af/at (celkem 130 W) + Uplink 1x RJ45 a 1x SFP. Layer L3 routing, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2/V3, VLAN, Static+aging ARP, SNMP, ochrana přepětí 6k

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEF1126P-24-410W je 26ti portový PoE switch s napájením PoE af/at a SFP. 24 portů 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/at (celkem 370W) + 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1xCombo RJ45/SFP 100/1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přepě

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1105PD je 5ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch. Je napájený pomocí PoE a zároveň napájí další zařízení pomocí PoE. 1 port je pro napájení switche a další 4 PoE porty 10/100/1000 Mb/s podporují PoE 802.3af (celkem 4 porty 30 W). Fanless, bez

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1116P-16-150W je 16ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 16 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 135 W). Fanless, bez ventilátoru. Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přep

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1126P-24-410W je 24 portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a dvěma SFP porty. 24 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 370 W), pro Uplink 2x SFP port 1000 Mb/s, Rackmount, velikost switche

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1118P-16-250W je 16ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a 2x SFP sloty. 16 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 230 W) + 2x SFP 1000 Mb/s pro Uplink. Rackmount, velikost switche 19".

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1124P-24-250W je 24 portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 24 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 225 W). Rackmount, velikost switche 19". Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, CC

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG5328P-24-410W je 24 portový Gigabitový PoE switch s PoE af/at. 24x 10/100/1000 Mb/s PoE 802.3af/at (celkem 370 W) + 4x SFP 1000Mb/s + 1x Console. Layer L3 routing, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2/V3, VLAN, Static+aging ARP, SNMP, ochrana přepě

    Cena na dotaz
     
     

    Tenda TEG1110PF-8-102W je 9ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a SFP portem. 8 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 92 W), pro Uplink 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP port 100/1000 Mb/s. Oc

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)