0
Košík je prázdný
0

    Síťové aktivní prvky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    249 produktů
    13 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Řada D-Link DGS-1510 je nejnovější generací řízených přepínačů s 10G SFP+ porty pro fyzické stohování nebo optický uplink. Kombinace vysokorychlostního připojení, standardních CLI příkazů a napájení PoE/PoE+ činí řadu DGS-1510 ideální pro prostředí malých

    6 872 Kč 

    bez DPH

    8 315 Kč 

    s DPH

    Řada D-Link DGS-1510 je nejnovější generací řízených přepínačů s 10G SFP+ porty pro fyzické stohování nebo optický uplink. Kombinace vysokorychlostního připojení, standardních CLI příkazů a napájení PoE/PoE+ činí řadu DGS-1510 ideální pro prostředí malých

    6 287 Kč 

    bez DPH

    7 607 Kč 

    s DPH

    Optický GPON modul TP-Link DS-PMA-C+ je vhodný pro OLT jednotky s podporou standardu ITU-T G.984.2, kdy je určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 20 km pomocí jednovidových (singlemode) vláken typu 9/125 µm. Jedná se o vysoce

    2 049 Kč 

    bez DPH

    2 479 Kč 

    s DPH

    - 5x 10/100Mb/s RJ45 porty - Je vybaven 4 podporovanými porty PoE + přenáší data a napájení přes jednotlivé kabely - Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af - Dosah až 250 m pro přenos dat a napájení v rozšířeném režimu** - Prioritní režim zajišťu

    1 001 Kč 

    bez DPH

    1 211 Kč 

    s DPH

    - 5x 10/100Mb/1000 Mb/s s RJ45 porty - S vybavením 4 podporovanými porty PoE přenáší data a napájení přes jediný kabel - Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af/at - QoS 802.1p/DSCP umožňují plynulý přenos citlivý na latenci - Podporuje napájení Po

    1 211 Kč 

    bez DPH

    1 465 Kč 

    s DPH

    - Pět portů 10 Gbit/s. Pět 10gigabitových portů umožňuje využít nejvyšší výkon 10G/multigigabitové šířky pásma a zařízení, a poskytuje kapacitu přepínání až 100 Gbit/s. - Bleskurychlé připojení. Zajišťuje bleskurychlé připojení k úložišti NAS 10G, server

    7 025 Kč 

    bez DPH

    8 500 Kč 

    s DPH

    - 6× 10/100 Mbps RJ45 ports - Je vybaven 4 podporovanými porty PoE + přenáší data a napájení přes jednotlivé kabely - Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af - Dosah až 250 m pro přenos dat a napájení v rozšířeném režimu - Prioritní režim zajišťuj

    1 191 Kč 

    bez DPH

    1 441 Kč 

    s DPH

    - 8x 10/100Mb/s RJ45 portů - Je vybaven 4 podporovanými porty PoE + přenáší data a napájení přes jednotlivé kabely - Pracuje s PD kompatibilními a se standardem IEEE 802.3af - Prioritní režim zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2 a zaručuje kvalitu citl

    1 148 Kč 

    bez DPH

    1 388 Kč 

    s DPH

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty, 2x SFP, 2x 1/10G SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps.Jeho největší předností

    20 212 Kč 

    bez DPH

    24 456 Kč 

    s DPH

    Switch CSS610-8G-2S+IN je další do řady kvalitních switchů od společnosti mikrotik. disponuje 8x Gb porty RJ45 a 2x SFP+ porty. tento switch je možné napájet jak pomocí DC adaptéru který je v balení tak pomocí POE IN na prvním portu. <font

    2 342 Kč 

    bez DPH

    2 833 Kč 

    s DPH

    EdgeSwitch 10XP je ideálním zařízením pro WISP, pro které je nejlépe cenově dostupným řešením v kategorii managovatelných POE switchů s SFP porty. Zařízení je osazeno 8 Gigabitovými ethernetovými porty. Na všech portech switch nabízí funkci POE Out. Díky

    3 026 Kč 

    bez DPH

    3 661 Kč 

    s DPH

    48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty

    5 825 Kč 

    bez DPH

    7 048 Kč 

    s DPH

    Rack mount kit na zařízení Ubiquiti kompatibilita s.: EdgeRouter 4 - ER-4 EdgeRouter 6 - ER-6 EdgeRouter 10X - ER-10X EdgeRouter 12 - ES-12 EdgeRouter 12P - ES-12P EdgeSwitch 10X - ES-10X EdgeSwitch 10XP - ES-10XP 1U RackMount kit Sada šroubků

    402 Kč 

    bez DPH

    486 Kč 

    s DPH

    Bezdrátový VDSL/ADSL router TP-Link Archer VR2100 pracuje na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac. Vychutnejte si celkovou rychlost až 2,1 GB/s, abyste eliminovali latenci a vyrovnávací paměť z vašich streamů HD a zpoždění z online her. Dvě

    2 235 Kč 

    bez DPH

    2 704 Kč 

    s DPH

    - 9x 10/100/1000Mb/s RJ45 porty, 1 Gb SFP port - Je vybaven 8 podporovanými porty PoE +, přenáší data a napájení přes jediný kabel - Pracuje s IEEE 802.3af/at na kompatibilních zařízeních, rozšiřuje domácí a kancelářské sítě - QoS 802.1p/DSCP umožňují

    2 426 Kč 

    bez DPH

    2 935 Kč 

    s DPH

    PoE s rozpočtem napájení 384 W: 24 portů PoE+ vyhovujících standardu 802.3at/af s celkovým napájecím výkonem 384 W*. Plně gigabitové porty: 24 gigabitových portů PoE+ a 4 sloty SFP poskytují vysokorychlostní připojení. Integrováno do platformy Omada SDN

    10 682 Kč 

    bez DPH

    12 925 Kč 

    s DPH

    KNOT je skutečně univerzální zařízení s širokou škálou možností připojení a podporou protokolů či rozhraní. Jedná se o IoT Gateway, která využívá technologií Narrow Band a CAT-M, které jsou vzhledem k velmi nízké měsíční ceně (oproti LTE) a nízké šířce vy

    1 938 Kč 

    bez DPH

    2 344 Kč 

    s DPH

    Výkonný PoE přepínač TP-LINK TL-SG2008P V3 má 8 GbE RJ-45 portů, kdy 4 z nich nabízejí podporu PoE+ (802.3at/af) s příkonem 30 W na port (celkové zatížení až 62 W). Tento desktopový switch tak přenáší data i napájení jediným kabelem přímo k danému koncové

    2 774 Kč 

    bez DPH

    3 356 Kč 

    s DPH

    RJ45 s automatickou adaptací 5x10/100Mb/s podporou Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Plastové pouzdro a desktopový design Plug and play, bez nutnosti konfigurace De

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, stolní konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stě

    441 Kč 

    bez DPH

    533 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)