Optické převodníky

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické převodníky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

93

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

86

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Media konvertor TP-LINK TL-FC111A-20, SM WDM, SC, 20 kmVyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 k

 

290 Kč  bez DPH

 

353 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
TP-LINK 14 slotové rackové šasi14 přihrádek až pro 14 média konvertorů Volitelný redundantní napájecí zdroj pro zajištění nepřetržitého a spolehlivého provozu Vyměnitelné za provozu; snadná a rychlá výměna konvertoru Dva chladicí větráky pro lepší ventilaci 14slotové rackové šasi

 

4 122 Kč  bez DPH

 

4 989 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP28 Propojovací kabel Cisco compatibile 2mPropojovací kabel dvou lokálních prvků pomocí standadu SFP28 který umožňuje přenos dat až do rychlosti 25Gbps.

 

944 Kč  bez DPH

 

1 144 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Pasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilníPasivní propojovací kabel SFP28, DDM, Cisco compatibilní 25G SFP28 DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 25Gbps bez nutnosti pořízení samostatných modulů či jiného příslu

 

379 Kč  bez DPH

 

460 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP28 Propojovací kabel Mikrotik 3mOriginální propojovací kabel Mikrotik s přenosem až 25Gbps, do šachet SFP28

 

674 Kč  bez DPH

 

817 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, HP, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

 

399 Kč  bez DPH

 

483 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
Media konvertor TP-LINK MC100CM, 10/100TX/100FX MM, SC, 2 km, 10/100Base-TXMedia konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem 9 V - verze ...

 

654 Kč  bez DPH

 

793 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul TP-LINK TL-SM311LM, 1000SX MM, LC, 550 m, DuplexMiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j...

 

268 Kč  bez DPH

 

326 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, CWDM, 1000BASE-XD SM, LC Duplex, 1270 nmMiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1270 nm, Power Range 20 dB. Napáj...

 

4 664 Kč  bez DPH

 

5 645 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps, CWDM, 1000BASE-XD SM, LC Duplex, 1290 nmMiniGBIC/SFP CWDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-DX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Modul pracuje v systémech CWDM na vlnové délce 1290 nm, Power Range 20 dB. Napáj...

 

4 664 Kč  bez DPH

 

5 645 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
Media konvertor šasi TP-LINK TL-MC1400, 14-slot, 1x AC napájecí zdroj, unmanagedMedia konvertor šasi pro umístnění až 14 media konvertorů. 19" šasi výšky 2U má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - šasi může mít až 2 napájecí zdroje - střídavé nabo stejnosměrné. Media konvertory se do šasi montují pomocí lyžinek do...

 

5 295 Kč  bez DPH

 

6 409 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1310 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

444 Kč  bez DPH

 

537 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP BiDi Transceiver 1,25 Gbps, 1000BX, WDM HP, SM, LC, 2 km, Tx 1550 nmBiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr...

 

400 Kč  bez DPH

 

484 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
MiniGBIC/SFP Modul 100FX MM, LC, 2 km, Cisco compatibleMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

 

1 336 Kč  bez DPH

 

1 618 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 10/100/1000BaseT, HP comp., RJ-45 EthernetMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, HP COMPATIBLE.

 

595 Kč  bez DPH

 

722 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, DMI, H3C/3COM, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310 ...

 

446 Kč  bez DPH

 

540 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
GBIC Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, SC, 20 km, Tx 1310 nm2-vláknový modul GBIC 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s GBIC portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory SC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 131...

 

591 Kč  bez DPH

 

715 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, 3COM, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310 ...

 

411 Kč  bez DPH

 

497 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000BaseT, Cisco kompatibilní, RJ-45 Ethernet, SerdecMiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

 

454 Kč  bez DPH

 

551 Kč  s DPH

 

1.50  RP

 
 
 
 
SFP Transceiver 1,25 Gbps, 1000SX, HP, MM, LC, 550/300 m, 850 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové dé...

 

366 Kč  bez DPH

 

443 Kč  s DPH

 

0.00  RP

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

86

položek

5

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.