0
Košík je prázdný
0

    SM 9/125

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    99 produktů
    5 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 22m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory E2000/APC-LC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Venkovní optický singlemódový simplexní patchcord 9/125um, délka 140 m vyrobený z drop kabelu o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory SC/PC-FC/PC, vyrobený v EU.

    Cena na dotaz
     
     

    Venkovní optický singlemódový 4 vláknový patchcord 9/125um, délka 90 m vyrobený z drop kabelu Samsung o průměru 3 mm, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory ST-LC/PC, OEM výrobek.

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory LC/PC-SC/APC Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     

    -1%

     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10m, konektory SC/PC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 3m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 105m, konektory SC/APC-LC/APC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -60dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     

    -8%

     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     

    Zajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)