LC-LC

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

309

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

6

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchcord SM 9/125um, 1 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 1 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

140 Kč  bez DPH

 

169 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 2 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

175 Kč  bez DPH

 

212 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 10 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 10 m, konektory LC/PC-LC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

255 Kč  bez DPH

 

309 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 5 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCOptický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 5 m, konektory LC/PC-LC/PC. Průměr: 2mm Vložený útlum: = -45dB Teplotní rozsah: -20 - 70°C

 

199 Kč  bez DPH

 

241 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 3 m, duplex, konektory LC/PC-LC/PCZajímavá cena - Optický singlemódový duplexní patchcord 9/125um, délka 2 m, konektory LC/PC-LC/PC.

 

194 Kč  bez DPH

 

235 Kč  s DPH

 
 
 
 
Optický patchcord SM 9/125um, 15 m, duplex, LC/PC-LC/PC

 

572 Kč  bez DPH

 

692 Kč  s DPH

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej - Cena platí pro množství na skladě 

     S 

     Speciální nabídka 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu www.ipmedia.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.