0
Košík je prázdný
0

    Optické převodníky

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    105 produktů
    6 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá p

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     
     

    BiDi SFP jednovláknový modul (WDM) 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 2 km, modul využívá pr

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 100Base-FX port pro Multi-mode vlákno s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 2 km, Cisco COMPATIBLE.

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, HP COMPATIBLE.

    Cena na dotaz
     
     

    SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310

    Cena na dotaz
     
     

    2-vláknový modul GBIC 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s GBIC portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory SC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 131

    Cena na dotaz
     
     

    SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 metalický 10/100/1000BaseT port s konektorem RJ-45, Cisco COMPATIBLE.

    Cena na dotaz
     
     

    SFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 550/300 m, modul využívá vlnové dé

    Cena na dotaz
     
     

    SFP+ 2-vláknový modul 10 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 10000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    Cena na dotaz
     
     

    Duplexní optický transciever SFP+ s DMI diagnostikou. Vzdálenost: 10km a možnost použití při teplotách -20°C až + 70°C

    Cena na dotaz

    Speciální nabídka

     

    Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Ověřena kom

    Cena na dotaz
     
     

    MM převodník MikroTik SFP+ s použitím vlnové délky 850nm na 300m

    Cena na dotaz

    Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

     

    MikroTik FTC11XG není jen obyčejný venkovní převodník 10Gb portu Optika/metalika.   Tento model má v sobě standardní MikroTik SwitchOS lite, který Vám umožní například tyto úkoly:   - S

    2 641 Kč 

    bez DPH

    3 196 Kč 

    s DPH

    MikroTik XQ+CM0000-XS+ Je ekonomický převodník z portů QSFP28 na SFP28. To vám umožňí použití modulů SFP+, SFP28  s propustností 25G/10G/1G v portech QSFP28 100G/40G. Efektivní řešení pro rozšíření vašeho CRS50

    1 227 Kč 

    bez DPH

    1 484 Kč 

    s DPH

    MultiMode 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 550m.

    Cena na dotaz
     
     

    MiniGBIC/SFP Modul 1,25 Gbps má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 20 km, Cisco COMPATIBLE - výborná cena!!!!

    Cena na dotaz
     
     
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej - Cena platí pro množství na skladě PRO

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • V

      Výroba ukončena

    • D

      Dočasně nedostupné

    • PRO

      - Prodejní
    • LOG

      - Logistický
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • RP*

      - Recyklační poplatek bez DPH
    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)